Кільчицька про коханця-француза, сина Марка та нові тату

29 вересня 2008, 16:54

Синові заступника київського мера Ірени Кільчицької вже тиждень. Та доки маля на ім‘я Марк призвичаюється до цього світу, його мама наліво й направо роздає інтригуючі інтерв‘ю.

"Те, що я безумно любляча мама, це факт. Якби проводився конкурс "краща мама", я б його однозначно виграла", - самовпевнено заявляє породілля в інтерв‘ю "Сегодня".

І так само впевнено не розкриває Ірена Реонольдівна імена батьків вже двох своїх дітей.

"У Моніки й у Марка різні батьки. Я не роблю з цього таємниці, але і не афішую імена. Сьогодні у них є я, і цього більш ніж достатньо", - впевнена жінка. Хіба що стосовно батька меншої своєї дитини Кільчицька додає і інтерв‘ю "Газеті 24":


Раніше у Кільчицької була тільки Моніка (на фото), тепер вже й Марк

"Його ім'я вам нічого не скаже. Досить того, що я вже говорила: він справді француз, з гарними генетичними даними. Через пару місяців ми з Монікою і Марком поїдемо у гості у Францію".

Тож поки напевне відомі лише імена матерів Моніки та Марка - рідної та хрещеної. Бо, як повідомила Ірена Реонольдівна, у хрещені свого сина вона пророчить ту саму даму, яка хрестила її доньку - свою подругу і дружину Черновецького Аліну Айвазову.

"Для мене буде велика честь, якщо мер стане хрещеним мого сина. Але я знаю, що він дуже зайнята людина, та й ми ще поки не виписалися з пологового, щоб думати про хрестини", - каже Кільчицька стосовно неодноразових заяв Черновецького із самовисування "на пост хрещеного батька" її маляти.

Черновецький, може, кумом Ірени і не буде, а от кума - та сама

Мерська дама (нею Кільчицька знову стане щойно зможе приступити до роботи - обіцяла) розповіла, що із вибором імені для сина проблем не було. Вона просто хотіла, аби імена дітей починалися на одну літеру.

"І якщо Моніка - блакитноока білявка, але точно з моїм характером, то Марк зовні - моя точна копія. Це помітили всі мої близькі і друзі, що бачили дитину. Те ж обличчя, вилиці, очі, губи, ніс. І взагалі я відчула, що вагітність і чекання дитини - почуття непередаване", - зізнається Ірена Реонольдівна, "приборкувачка тигрів та божих корівок".

Породілля Кільчицька: "Марк зовні - моя точна копія"

Кільчицька також запевнила, що її маленький син ніяким чином не складатиме конкуренції Моніці.

"Вона знала, що у неї з'явиться братик. У них різниця у віці 1 рік і сім місяців. Коли я була вагітна Марком, Моніка гладила мій живіт, цілувала його, і навіть "пригощала" братика то бубликом, то кавуном", - розповідає колоритна породілля.

"Для неї він зараз кращий друг, а у майбутньому і захисник. Вона вже називає його "батиком". Потім, уже приїхавши з нянькою до мене у пологовий будинок, вона бачила його у ліжечку, намагалася з ним або пограти, або дати соску. Контакт із ним вона знайшла дуже швидко", - завіряє Кільчицька.

Моніка називає брата "батиком"

До слова, у Баден-Бадені, де Ірену Реонольдівну засікли із Аліною Айвазовою, вона таки справді купувала одяг для своїх малих.

"На кілька днів до нас приєднався і Денис Басс. Він прилетів у Німеччину у справах, але в один із днів ми усі разом вечеряли у ресторані. Я тоді ще пожартувала, що він ніколи не одружиться, якщо нас запам'ятають разом. Мовляв, побачивши Дениса поруч зі мною, навряд чи хтось ризикне зі мною зв'язуватися", - додала Кільчицька.

Кільчицька жартувала, що Басс ніколи не одружиться...

Чи є у Ірени Реонольдівни плани стосовно подальшого розширення "дитячого штату", вона поки не зізнається. Каже лишень, що друга вагітність була тяжчою за першу і тепер вона потребує більше часу для відновлення форми.

Щоправда, подруга-дизайнер Олена Голець, мабуть, на будь-які форми Ірени Реонольдівни сукню прилаштує.

"Що стосується українських дизайнерів, то мені подобаються їхні роботи. Але в гардеробі у мене є тільки одяг від Олени Голець і Віктора Завадського, вони мене добре знають, а головне, розуміють мій смак. У Голець я замовляю одиничні, ексклюзивні моделі вечірніх суконь", - зізнається Кільчицька в інтерв‘ю.

А так у Києві, каже, одяг взагалі не купує, принципово, - все більше у Європі. "Роблю це у Європі і довіряю лише "старим", перевіреним маркам і брендам. До того ж там ці речі дешевші й більший вибір", - каже любителька Dior, Valentino, Chanel, Dolce&Gabbana, Balenciaga, Prada, Ferre і Gucci, пише газета.

Кільчицька також додала, що свій імідж не змінює вже понад 20 років і приводу змінювати його зараз не бачить.

"Я вважаю, що в мене дуже гарний, тонкий смак, а що найголовніше - я природна. Якщо хтось вважає, що я жінка-вамп, я сперечатися не буду. Для того, щоб не розслаблялися оточуючі, нехай і такий тип жінок існує", - каже власниця п‘яти тату.

"Із приводу шостого (татуювання): мені не подобається число шість, тому якщо я буду ще додавати нові тату, то мінімум два. Що стосується значеннєвого навантаження тату, то це не обов'язково повинні бути ієрогліфи. Малюнок у першу чергу має нести естетичне або смислове навантаження. Татуюванням вміло можна приховати, наприклад, який-небудь недолік на тілі або шрам. Малюнок може бути яким завгодно. Це може бути пам'ять про якусь людину або подію", - розпливчасто заїкнулася Ірена Реонольдівна про можливі зміни на своєму тілі.

А наостанок Кільчицька розповіла, що вже давно продала свій "Hummer" і не проти б купити вертоліт - шкода, для цього у Києві ще немає ні спецмайданчиків, ні умов.

Фото "Сегодня", "Газети 24" та "Toplife"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів