Лобода зізналася, що між нею і Мейхер було щось більше за дружбу

16 квітня 2009, 14:25

Дівчата з гурту "ВІА Гра" будь-якого скликання завжди опиняються у центрі уваги, і не лише чоловічої. Співачки вічно втраплять чи в якусь пікантну чи казусну історію, а чи навіть у голосний скандал.

Цього разу дісталося учасниці колективу Надії Мейхер-Грановській та екс-"ВІА-Грі" Світлані Лободі.

Остання "качка" про сексапільних шатенок - натяк на лесбійський зв‘язок між ними.

Так, російська газета "Life.ru" стверджує, що кілька років тому в артисток, чиї імена очолюють рейтинги найсексуальніших співачок, був роман!


Так, назвати 27-річну Мейхер і 26-річну Лободу скромними панянками завжди було важко. А от у таємничості їм не відмовиш.

От тільки характер таємниці між жіночками навряд чи хто пов‘язав би із гомосексуальною темою. Хоч Надя зі Свєтою, як пише видання, тривалий час прожили в одній квартирі.

"У нас були більш ніж дружні стосунки", - розповіла Лобода, знітити яку під силу було б хіба що Гітлеру, але він помер, пише "Life.ru".

Про те, що Надю зі Свєтою пов'язують не лише приятельські стосунки, як підкреслює газета, у Києві шепотілися давно.

Олії у вогонь підлив спільний кліп двох тоді ще екс-"віагрянок". Нагадаємо, на початку сольної кар‘єри Лободи Мейхер знялася в її відео "Чорний ангел". Кліп показує історію взаємин двох коханок.

А після того, як Надя пішла з "ВІА Гри", Свєта допомогла подрузі вибратися з депресії. Зокрема, допомогло те, що Лобода переселила Грановську до себе.

"Я досі відчуваю до Грановської дуже ніжні почуття", - зізналася Світлана.

"Не розумію, для чого Наді потрібно було повертатися у групу. Її неможливо втиснути в якісь рамки і підігнати у певний формат, вона надто самодостатня", - чомусь висловилася екс-"ВІА-Гра" Лобода про свою подругу.

"До речі, Надя б теж непогано виглядала на "Євробаченні" від України", - додала Світлана, яка цього року представляє нашу країну на пісенному конкурсі у Москві.

За матеріалами "Life.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів