"Двє звєзди". Тимошенко заспівала з Пугачовою. ВІДЕО і ФОТО

23 квітня 2009, 14:43

У середу на концерті Алли Пугачової у Києві прем'єр Юлія Тимошенко заспівала двома мовами на честь дня народження російської співачки.

Наприкінці виступу Пугачової Тимошенко піднялася на сцену та вручила співачці букет з червоних троянд, повідомляє прес-служба уряду.

"Я хотіла сьогодні мільйон червоних троянд взяти, але подумала, що краще мільйон українських сердець, які щиро люблять Аллу Пугачову", - сказала Тимошенко, обійнявши Примадонну.

Після цього Тимошенко запропонувала глядачам всім разом заспівати на честь Дня народження Пугачової пісню "Happy birthday". Публіка в залі ініціативу леді з косою оцінила і разом із прем'єркою зал, на її пропозицію, аплодуючи, заспівав для Алли Борисівни.


ВІДЕО СПІВІВ ДУЕТУ ТИМОШЕНКО-ПУГАЧОВА ДИВІТЬСЯ ТУТ:

А коло двох співаючих VIP-дам на сцені стояв посол Росії в Україні Віктор Черномирдін, за яким, як зізналася Алла, вона вже скучила.

Замість мільйону сердець Тимошенко вирішила заспівати для Пугачової
Тимошенко: "Шас спаю"
Алло, а пригадуєте, як ми з вами горілочку?

Вже у четвер Черномирдін поділився своїми враженнями від концерту з журналістами в Чернігові, пише "Інтерфакс-Україна".

"Я був на концерті Алли Пугачової вчора. Це був її перший виїзний концерт, і він пройшов у Києві, що взагалі, звісно, символічно. Я дуже вдячний їй, що вона взагалі почала з України ці гастролі. От вчора пройшов концерт, незабаром, наскільки я знаю, у плані Донецьк, Одеса, інші міста", - сказав він.

Особливо посла, схоже, зачепило, як Алла Борисівна зачитала вірш про кохання.

"І так емоційно вона це зробила!... Як вона потім пояснила, усі її пісні - про любов, і в основному, написані уві сні. Отже, поруч сиділа Юлія Володимирівна, і я кажу їй: ти уявляєш, які у неї сни? І Пугачова прочитала: "Любовь это дура, ох и дура эта любовь!". І обов'язково при зустрічі їй скажу, що може любов і дура, але хто тоді ми, якщо мільйони людей її люблять?" - поділився сумнозвісний Черномирдін.

Нагадаємо, дружба Тимошенко і Пугачової триває вже давно. Українська прем'єр не раз обсипала Примадонну компліментами, а нещодавно навіть написала про неї колонку в журнал.

Якось Тимошенко сказала, що, перебуваючи у Москві, зустрілася з Алою Борисівною у кафе, де вони випили кави. Проте пізніше сама Пугачова зізналися, що вони з Тимошенко пили горілку.

Відео прес-служби уряду

Всі фото Олександра Прокопенка, прес-служба Кабміну, фото з сайту Юлії Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів