Закоханий Нагорний каже, що Подкопаєва бреше?

27 липня 2009, 14:36
Після того як гімнастка Лілія Подкопаєва звинуватила свого чоловіка в "автожадібності", останній мовчати не став.

39-річний бізнесмен Тимофій Нагорний дав інтерв‘ю, в якому спростував слова своєї чинної дружини, пожалівся на її поведінку і пообіцяв кохати вічно.

Нагадаємо, у своєму останньому інтерв‘ю Ліля повідомила, що Тимофій, залишивши їй квартиру, забрав собі машини. Також спортсменка зауважила, що її причетність до побиття Нагорного - нісенітниці, а бачитися з дітьми вона своєму екс-коханому не забороняє.

"У Лілі є дві квартири, записані на неї. Машин ані в неї, ані в мене ніколи не було. Один автомобіль, на якому я колись приїжджав до діток - брав у друга", - заявив Нагорний у телефонній розмові з Москви, пише "Блік".

"Машин ані у Лілі, ані у мене ніколи не було"

Окрім того неправдою, судячи зі слів бізнесмена, є слова Подкопаєвої щодо їхніх дітей. Так, згідно з Нагорним, Лілія так само забороняє йому бачитися з сином Вадимом та дочкою Кароліною.


"Так, і ніхто не може її переконати. Зараз дітки на відпочинку в Криму. Я до них приїхав, але вони за дивним збігом обставин за дві години до мого приїзду виїхали. Куди - я так і не дізнався", - пожалівся бізнесмен.

Востаннє, за його словами, Нагорний бачив своїх дітей у дитячому садочку до їхнього від'їзду в Крим.

Подкопаєва насправді не пускає Нагорного до сина й дочки?

"Я домовився з вихователькою, що буду приходити до Вадимка з Кароліною і гратися з ними, не залишаючи меж дитячого саду. Я ж теж батько і хочу бачити своїх дітей! Крім того, я зобов'язаний допомагати їм фінансово, купувати одяг та іграшки", - каже Тимофій.

А те, що у Лілі Подкопаєвої він викликає жалість, Нагорний називає "правом Лілі так думати".

"Я завжди її кохав і буду кохати! Ця жінка - мати моїх дітей, тому повага до неї у мене ніколи не пропаде!" - запевнив романтично-сентиментальний бізнесмен.

Тимофій зібрався кохати свою Лілю довічно

Але ж Подкопаєва, зі слів Нагорного, продовжує його уникати:

"Я давно прошу її сісти за стіл переговорів, але вона категорична у своїх рішеннях. Навіть не знаю, як роз'яснити ситуацію. Дуже б хотілося завершити все мирним шляхом і не вдаватися до суду, який має відбутися 2-го вересня. Ми ж з нею ще офіційно не розлучені".

А ще Нагорний не захотів як слід прокоментувати спілкування своєї дружини із таким собі бізнесменом Віктором Костирком. Нагадаємо, Подкопаєва назвала цього чоловіка другом всієї її сім‘ї, а він у свою чергу взагалі відцурався від знайомства зі спортсменкою.

"Якщо Ліля вважає Костирка близьким другом сім‘ї, а сам Віктор не знає її, то заради Бога! Виходить, їм так треба. Я думаю по-іншому, але коментувати ситуацію стосовно цієї людини не хочу".

Хто з них бреше: Подкопаєва чи Нагорний?

Фото Артема Жавроцького, з особистого архіву Подкопаєвої та Нагорного з сайту "Українська правда. ЖИТТЯ", "Бліка", "ЛігаБізнесІнформ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів