У Нагорного проблеми з потенцією, а Подкопаєва шантажує його дітьми?

5 березня 2009, 11:07
У середу 4-го березня олімпійська чемпіонка із білосніжними зубами Лілія Подкопаєва знову не прийшла на слухання справи про своє розлучення. Натомість її ще чинний чоловік бізнесмен Тимофій Нагорний до Печерського суду прийшов.

Після засідання Тимофій за звичкою поговорив з журналістами. Бізнесмен дав привід думати, що однією з причин розриву з Лілею стали проблеми з потенцією, а також розповів про ультиматум від Подкопаєвої.

"Суддя дав нам півроку. Наступне слухання 2-го вересня, і я сподіваюся за цей час помиритися з Лілею", - висловив свої надії бізнесмен, пише "Блік".

Нагорний розраховує помиритися з Подкопаєвою

Між іншим, відповідаючи на питання представників ЗМІ, Нагорному вкотре довелося повторювати, що він дружині не зраджував.

"До грудня минулого року я суто фізично не міг цього зробити. Були проблеми з серцем та судинами, тож у мене не вийшло б зрадити. В один момент у мене навіть паралізувало усю ліву частину тіла", - поділився неприємними спогадами він.


Тим не менше, на шиї у Тимофія журналісти встигли розгледіти кілька свіжих, ще рожевих, подряпин. Цікаво, яка кішка їх йому поставила...

Тимофій зізнався, що фізично не міг зраджувати дружині

Також Нагорний не втаїв від ЗМІ тих умов, які виставили перед ним його кохана спортсменка. Між іншим, саме в результаті вимог Лілі Нагорний був менш багатослівний, ніж зазвичай.

"Я не хочу багато говорити. Моє спілкування з журналістами відбилося на моєму спілкуванні з дітьми", - сказав він "Жизни за всю неделю".

"Ліля сказала, що чим більше я буду говорити, тим менше буду бачити і чути дітей. Тому, вибачте, я пішов. Бо скажуть, що я наговорив багато зайвого", - пояснив Нагорний.

А Ліля виставила чоловіку суворі умови

Лише додав: "Відтоді як я пішов, (син) Вадим перестав загартовуватися і займатися спортом. Дітки почали часто хворіти, не ходять до садочку. Я хочу приїжджати, щоб піклуватися, годувати, одягати і тренувати їх".

Дітям погано без тата?

Та й в принципі Ліля зараз такої вже великої потреби у допомозі чоловіка, здається, не має. Принаймні за словами Нагорного, Подкопаєва заробила солідну суми завдяки тому, що він підписав контракт на її участь у рекламі зубної пасти.

Фото "Дусі", "Новой", "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів