"Коханець" Подкопаєвої її не знає, а вона з ним дружить

24 липня 2009, 15:59
Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва свій розрив з бізнесменом Тимофієм Нагорним обговорювати не любить. Можливо, тому, що шлюборозлучний процес затягнувся і пара досі не розлучена.

Натомість Ліля із задоволенням розповідає про своїх дітей та улюблену куму Ані Лорак. А ще співачка обмовилася про чоловіка, якого дехто вже охрестив її коханцем.

Подкопаєва тепер все частіше іде на контакт. І на каву

Віднедавна, як пише "Блік", заміжню гімнастку Лілю Подкопаєву бачать у товаристві статного чоловіка. Останнім часом вранці Ліля виходить з будинку на Оболонських Липках пліч-о-пліч із накачаним русявим чоловіком. Вони, мило розмовляючи, сідають у джип "Toyota" та їдуть. І триває це далеко не перший день.

Як пише газета, йдеться про столичного бізнесмена Віктора К., який працює у сфері торгівлі. За деякою інформацією, він займається продуктами харчування, а також є власником одного київських ресторанів у районі площі Перемоги.

За чутками, на контакт Ліля охоче стала іти не лише з журналістами, а й з деякими чоловіками...

Одне обізнане джерело газети заявило:


"Доки діти Каролінка та Вадим відпочивають з бабусею у Скадовську, Ліля рідко з'являється у своїй квартирі на Лесі Українки, а живе у коханця Віктора К".

Повідомляється також, що до нового мужчини спортсменка навідується з зими. У грудні, коли Нагорний лежав у лікарні, вона на деякий час навіть перебралася до цього чоловіка.

Окрім того, подейкують, що саме Віктор подарував Подкопаєвій діамант у 5 каратів і джип "Lexus", звозив її на Шрі-Ланку та допомагає по бізнесу.

От тільки сам імовірний коханець Лілії запевняє, що з нею навіть не знайомий!

Їх бачать у парі ранками. Кажуть, саме цей Вітя подарував Лілі діамант у 5 каратів, джип "Lexus" і поїздку на Шрі-Ланку

"Ми з Подкопаєвою навіть не знайомі, вживу її ніколи не бачив, може, лише у журналі", - заявив Віктор К. у телефонній розмові. А тим часом жителі його будинку подейкують, що парочка інколи навіть цілується просто на вулиці.

Цікаво, що коли саму Подкопаєву спитали, чи немає у неї кохання із таким собі Віктором Костирком, Ліля відповіла:

"Вітя - близький друг усієї моєї сім‘ї. До того ж, він є, на рівні з іншими бізнесменами, партнером мого фонду "Здоров'я поколінь".

Що ж стосується Тимофія Нагорного, то тепер він для Лілі - лише тато її дітей. "Він - тато, і ніхто не збирається відбирати у нього це звання. Він часто зустрічається з дітками!" - запевняє вона.

Ліля запевняє, що Віктор - лише друг її сім‘ї. А сам Віктор сказав, що з Подкопаєвою навіть не знайомий. Дивно...

Між іншим, Ліля днями повернулася з Америки. Каже. Весь цей час вона була на зв'язку зі своїм сином Вадимом та дочкою Кароліною:

"Ми щодня розмовляли по телефону. А коли я прилетіла, діти були в Криму з бабусею. Побачивши мене, вони стрімголов бігли, радіючи, що мама повернулася", - розповідає спортсменка.

За словами Подкопаєвої, вона своїми дітьми, як кожна мама, дуже пишається. Вони з кожним днем ростуть і відкривають для себе щось нове:

"Приміром, нещодавно Вадим, на концерті одного дитячого ансамблю танців народів світу, з великим задоволенням почав танцювати. Найкумедніше, що у його рухах проглядалися елементи брейк-денсу та хіп-хопа".

Ліля каже, її син вже танцює щось схоже на брейк-денс та хіп-хоп

"А Кароліна теж дуже рухлива. Вона абсолютно все повторює за своїм старшим братиком! З вересня Вадимчик буде займатися у школі "Маленька Америка", де навчальні програми ведуться носіями мови", - поділилася Ліля.

До слова, хоча подружжя Подкопаєва-Нагорний ще не розлучилося, розподіл майна парочка вже почала. Так, квартира лишилася за Лілею.

"Це моя власна квартира, яку я заробила на Олімпійських іграх. Машини Тимофій забрав. До речі, зробив це досить не по-чоловічому", - побідкалася вона.

Окрім того Лілю засмучують заяви її допоки ще чинного чоловіка. Зокрема про те, що його побили на її замовлення.

"Це не так! Нічого такого не було! Напевно, людина сама не відає, що діє. Я не хотіла б вдаватися в деталі. Тимофій викликає у мене жаль, а чоловік має бути сильним!" - впевнена жінка.

Нагорний сам не відає, що діє

І хоча тепер ці двоє навіть не спілкуються, вітатися, як каже Ліля, вони продовжують.

"Ми вітаємося! На московському весіллі у наших друзів Тимофій теж був. Він підійшов... Ми привіталися і все. Нас більше ніщо не зв'язує! Тільки діти!"

до слова, на тому самому весілля у московських друзів Подкопаєва отримала запрошення на серпневе весілля Ані Лорак:

"Так, вона мене запросила! Це відбулося все на тому ж весіллі наших спільних друзів у Москві. У мене там була почесна місія - я виносила молодятам обручки. Там же була і Кароліна". А на весілля своєї подруги горда Подкопаєва пообіцяла прийти сама.

Лорак запросила її на весілля у серпні

Зараз же спортсменка, за її словами, сконцентрувала увагу на фестивалі "Лілія-Фест", який пройде у Палаці спорту у жовтні.

Окрім того, як розповіла Ліля, їй запропонували бути ведучою нової програми на одному з телеканалів. Тож імовірно, що незабаром ми побачимо Подкопаєву у соціальній програмі про повсякденні проблеми звичайних людей.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів