Тимошенко засинає в руках іншої жінки

8 грудня 2009, 17:56
Особистий перукар прем'єра Юлії Тимошенко Олена Сєдих розповіла про новий імідж леді Ю, її перукарські звички та про те, як перелякалася Юля Володимирівна.

Як зізналася перукар, вона вже почала працювати над новим образом Тимошенко. Але зауважила, що радикалізм у зміні образу прем‘єрки неприпустимий.

"Скажу вам по секрету, що ми вже почали обговорювати можливі зміни і працювати над новим образом", - зізналася Олена Сєдих в інтерв'ю газеті "Факти і коментарі".

Особистий перукар Тимошенко Олена Сєдих розповіла про свій зв'язок з прем'єркою

Перукарка, кавалер паризького ордена Шевальє, підкреслила, що перехід до нового образу буде дуже плавним: "Без коротких стрижок і темного волосся. Це буде, я б сказала, еволюція, а не революція образу".

"Тим більше коса - це дуже сильний і харизматичний атрибут. Не дарма ж саме Юліна коса за останні кілька років тріумфально "обійшла" всі подіуми світу, від Лондона до Сіднея: з такою зачіскою виходили багато знаменитостей, наприклад, модель Наомі Кемпбелл, співачка Кайлі Міноуг", - пустилася у спогади Сєдих.


До коси Тимошенко йшла довго

За словами перукаря, познайомилася вона з Тимошенко дуже давно, коли Тимошенко тільки починала займатися політикою і лише приїхала в Київ:

"Вона мене сама знайшла. Пам'ятаю, роздався дзвінок: "Лєна, мені порадили вас як гарного майстра, можна я до вас приїду? Я - Юлія Тимошенко..." А мені тоді це ім'я нічого не казало. Ну, Юля так Юля, Тимошенко так Тимошенко - яка різниця... І приїхала така, ще майже дівчинка з коротким темний волоссям... От так і познайомилися".

Як запевнила перукарка, знамениту Тимошенкову "косу придумала сама Юлія Володимирівна":

"Ми довго йшли до цієї зачіски. Вона виношувала ідею нового образу, обговорювала зі мною. В результаті на світ з'явилася коса. Я вважаю, що це дуже вдалий і сильний хід. Юлія Володимирівна стала більш теплою, більш затишною"

"Що ж стосується мого внеску у зовнішній образ Тимошенко, то я лише запропонувала їй освітлити тон волосся. Це, як мені здається, теж себе виправдало", - додала Сєдих.

Так починалися зміни образу Юлі Володимирівни у дитинстві

За словами перукаря, із Тимошенко вона зустрічається не частіше, ніж один раз на місяць, щоб підкорегувати зачіску.

"Все інше вона робить сама. Іноді навіть може перестаратися. Буває, наприклад, приїхавши, я застаю її то з пензликом, то з ножицями. Кажу: "Юліє Володимирівно, ви скоро все сама будете робити, і я вам не знадоблюся". Вона - дуже самостійна людина", - зауважила жінка.

Як запевнила Олена, коли Тимошенко "була не так відома, то їздила сама" до неї у салон. Причому, як додала Сєдих, Юля Володимирівна серед відвідувачів її салону - найскромніший клієнт

"Вона ніколи, жодного разу не заходила у салон з охороною, жодних металошукачів або спеціальних собак, натренованих на пошук вибухівки, не було. Хоча деякі інші великі та дрібні політики іноді таке влаштовують", - зауважила вона.

Спершу кіска була куца

Та врешті перукар сама запропонувала працювати з Тимошенко у неї вдома.

"Розумієте, у нас у салоні працюють і молоді дівчата-майстри. І коли до нас приїжджає сама Юля, вони буквально ціпеніють. Їм вкрай цікаво, як вона виглядає, що і як говорить, як з нею працюють. В результаті робота салону практично паралізується", - пояснила жінка.

У той же час, Сєдих відзначила, що останнім часом вони з Тимошенко частіше зустрічаються у кабінеті прем'єра: "Я називаю це "нічними чергуваннями". Тому що, як правило, працюю з нею не раніше першої години ночі. Вона буквально з ніг валиться на цій своїй роботі".

Також перукар додала, що іноді лід час їхніх зустрічей прем'єрка відключається: "Трапляється, що, поки я працюю, Юлія Володимирівна просто засинає у кріслі".

"Юлія Володимирівна - дуже хороша, дивовижна людина. Я іноді дивуюся: вдень по телевізору бачу буквально тигрицю, справжню залізну леді, що загрожує комусь познімати скальпи за погану роботу, а ввечері того ж дня зустрічаю її - і переді мною маленька, втомлена, зовсім беззахисна жінка", - зітхнула перукар.

Так змінювалася леді Ю протягом одного року. Як зізналася її перукарка, Тимошенко інколи сама підфарбовується

Щоправда, як зауважила Сєдих, слабинку Тимошенко не дає ніколи.

Окрім того, довелося Олені побувати і в маєтку Юлії Тимошенко.

"Не палац і не хороми. По-моєму, будинок відповідає внутрішньому світу Юлії Володимирівни. Я знаю, що вона особисто контролювала посадку кожного дерева на ділянці і сама вирішувала, де яку картину або фотографію повісити. Загалом, будинок як будинок", - запевнила перукар.

"Сім'я як сім'я. Дружна і товариська... Приходжу, працюю, потім п'ємо чай... Ні ананасів, ні рябчиків на столі я не помічала", - додала вона.

При цьому, за словами жінки, на вході в будинок її ніколи не перевіряли і не обшукували: "Ніколи ніхто у мене нічого не перевіряв. Крім, хіба що... маленького йоркширського тер'єра, який любить іноді поритися у сумках".

Тимошенко косу розпускала не лише на весілля дочки

А потім перукаря понесло: Сєдих розповіла, як одного разу скористалася повною відсутністю контролю зі сторони господарів будинку.

"Коли ми з Юліою Володимирівною попрацювали і мені вже час був іти, я згадала, що у мене в сумці лежить іграшка-прикол. Ну, знаєте, у деяких магазинах продаються такі різні штучки: запальнички, що б'ють струмом, штучні кульові пробоїни для автомобіля, відрізані пальці з пластмаси і так далі. А мені хтось подарував з цієї серії спеціальні жуйки", - заінтригувала прем‘єрська перукарка.

"У мене був веселий настрій, і я вирішила пожартувати. Питаю: "Юліє Володимирівно, хочете жуйку?" Вона: "Давай..." Протягаю упаковку, Тимошенко її бере - і їй на руку стрибає величезний волохатий чорний павук. Іграшковий... Але Юлія Володимирівна цього не знала. Боже, як вона верещала... Мені навіть стало якось страшно і незручно, що я так пожартувала", - зізналася Олена.

Остання варіація зачіски Тимошенко

За словами перукарки, у будинку леді Ю тоді був Олександр Турчинов. Так він сказав, що вперше у житті побачив такий непідробний і відвертий страх.

"Потім вже ми всі, звісно, сміялися... Але я, напевно, єдина у країні людина, якій вдалося налякати Юлію Тимошенко до смерті. Коли я розповіла про розіграш Юлиній дочці Жені, вона запитала: "І що, мама тебе потім не вбила за це?" - додала Сєдих.

До слова, Євгенія Карр також зрідка обслуговується у Сєдих: "Я укладала Жені волосся в день її весілля. Тоді я працювала практично з усіма членами родини Юлії Володимирівни, у тому числі і з дочкою".

Тобто чоловікові Євгенії, співаку Шону Карру прем‘єрська перукарка теж укладку робила. Як каже Сєдих, з Карром складнощів не було: у пучок волосся зібрав - от і вся зачіска.

Фото Анни Андрієвської (ТаблоID), Олександра Прокопенка з сайту Юлії Тимошенко, з сайту БЮТ, з книги "Юля - Юлечка" тітки Юлії Тимошенко Антоніни Ульяхіної, з сайту wosir.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів