Дружина Андрія Ющенка от-от народить

9 березня 2010, 10:45

Невістка екс-президента Віктора Ющенка, Єлізавета Єфросиніна досі вагітна. Як повідомляють джерела, дружина Андрія Ющенка народить за тиждень-півтора.

"Лізі Ющенко народжувати усередині березня. Тож можна чекати поповнення з дня на день", - пише "Блік" із посиланням на джерело, наближене до сімейства екс-президента.

Причому Ліза, за словами її сестри акторки Марії Єфросиніїної, народжуватиме у Києві.

"Так, у Києві", - підтвердила Маша програмі "Світське життя" у кулуарах церемонії "Телезірка".


За прогнозами оточення Ющенків, Ліза народить усередині березня

На питання, чи дружина Андрія Ющенка вже народила, Маша відповіла телеведучій Каті Осадчій так:

"У тебе є чудовий синок, у мене є чудова донечка, і ми обидві чудово розуміємо, що, якщо людина чекає на дитину, вона її народить".

Можна лише припустити, що народжуватиме Лізавета у 7-му пологовому будинку столиці.

Нагадаємо, саме там 14-го жовтня 2009-го року народила старша дочка Віктора Ющенка Віталіна. А після пологів дочки, тоді ще президент Ющенко подарував пологовому нове обладнання для відділення дитячої реанімації.

А поки що Андрій і Ліза в уггі у Києві

А минулими вихідними папарацці підловили подружжя Андрія Ющенка у Києві, неподалік від їхнього будинку на Михайлівській площі.

Як пише газета, Андрій та Ліза у досі модних уггі прямували до машини через дорогу. Їх супроводжував один охоронець, а у кубіку "Mercedes", який супроводжував розкішне спортивне купе Ющенків, сиділи ще кілька охоронців.

Нагадаємо, Андрій Ющенко та Єлізавета Єфросиніна побралися 31-го липня минулого року, коли наречена вже нібито була на перших термінах вагітності.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів