Андрій і Ліза Ющенки вперше показали дочку Варвару. ФОТО

13 квітня 2010, 09:32

Син екс-президента Віктора Ющенка Андрій та його дружина Ліза вперше показали свою дочку. Одномісячну Варвару батьки вивезли на променад.

У неділю, близько третьої дня, Андрій і Єлізавета винесли Варю надвір, повідомляє "Блік".

Перший знімок Варвари Ющенко

Першим з під‘їзду вийшов чоловік. Син екс-президента виніс картату сумку "Burberry" з дитячими речами і ще кілька разів повертався додому: то виносив візочок, то кошик для немовляти. Речі Андрій повантажив у чорний "Mercedes".

Андрій Ющенко перетворився на сімейного татуся?

Поруч з машиною Андрія зупинився невідомий джип. Як пише газета, з авто вийшов бородатий чоловік, схожий на священнослужителя, і тепло привітався з Андрієм.


Чоловіки про щось переговорили, можливо, про хрестини, адже, за даними газети, хрестити Варвару мають вже наприкінці цього тижня.

Ющенко видзвонював дружину з дочкою

Нагадаємо, Варвара Ющенко народилася місяць тому, 10-го березня. А хрестити дівчинку вірогідно будуть у сукні, яку маляті подарували бабуся та дідусь Ющенки.

Тоді Андрій піднявся в будинок і вийшов надвір вже з дружиною Лізою Єфросиніною (у дівоцтві) та дочкою.

Дівчата Ющенка носять спортивки і рожевий комбінезон

Варя була "замурована" у рожевий комбінезон. Ющенко дбайливо ніс дівчинку на руках, повсякчас посміхався дочці і щось примовляв.

Водночас Ліза була вдягнена по-домашньому - у спортивному костюмі. Нагадаємо, днями жінка вперше після пологів вийшла у світ. Спокусила Лізу вечірка її колишнього роботодавця - одного зі столичних модельних агентств.

На нещодавній вечірці Ліза виглядала веселішою

Коли вся сім‘я всілася в машину, авто зникло у напрямку Софіївської площі, але буквально за годину Ющенки вже повернулися додому.

Фото "Бліка", на титулці - фото "Faces"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів