Джамалу переманюють співати на "Євробаченні" від Туреччини? ВІДЕО

21 жовтня 2010, 11:47

До травня і Дюссельдорфа ще як до місяця рачки. А доки Валід Арфуш, Ганна Герман та інші будуть вирішувати, хто ж поїде представляти Україну на "Євробачення-2011", у цій справі з‘явилися нові подробиці.

Так, на одному з інтернет-блогів сплила інформація про те, що співачку Джамалу нібито може переманити Туреччина.

Мовляв, якщо Україна вирішить не посилати Сусанну Джамалатдінову як свою представницю на міжнародний пісенний конкурс, артистка змушена буде шукати іншого виходу.

Подейкують, що державний телеканал Туреччини розглядатиме кандидатуру Джамали з тим, щоб вона представляла Турецьку республіку на конкурсі у Німеччині.


Втім, водночас повідомляється, що сама Джамала мріє представляти на "Євробаченні" тільки Україну. Та й прес-служба співачки спростовує Інтернет-чутки.

"Це хтось пожартував, мабуть. Ні-ні, ми у "відбіркових" від України. Звісно ж, якщо поїдемо, то поїдемо від України", - сказав у телефонному коментарі ТаблоID піар-директор співачки Денис Козловський.

Туреччина не проти відправити Джамалу на "Євробачення-2011" від себе?

За словами представника Джамали, жодних пропозицій щодо участі співачки в "Євробаченні" від Туреччини чи від будь-якої іншої країни вони не отримували.

"Наскільки я знаю - ні", - наголосив піарник.

Нагадаємо, громадянка України Сусанна Джамалатдінова народилася у Киргизії, її мама - вірменка, тато - кримський татарин, виросла вона у Криму, навчалася у Києві.

Цього року Джамала на ряду з іншими українськими виконавцями взяла участь у Національному відборі на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2011". Фінал Нацвідбору за участю Джамали відбудеться у лютому 2011-го.

Джамала хоче співати за Україну

Фінал же міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2011" відбудеться 14-го травня 2011-го року у Дюссельдорфі. Цьому Німеччина завдячує переможниці "Євробачення-2010" німкені Лєні Майєр-Ландрут та її пісні "Satellite".

А що стосується Джамали, то не так давно вона відзняла новий кліп "It's me Jamala!", який відмовились крутити на одному з найрейтинговіших українських музичних телеканалів.

ДИВІТЬСЯ НОВИЙ КЛІП ДЖАМАЛИ:

Відео з "Jamala Official YouTube Channel"

Фото з сайту "Jamala" та "People's Choice"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів