Черновецький зажимає чайові, а за Довгим ганяютсья офіціанти

9 листопада 2010, 14:13

У деяких ресторанах США, якщо ти не залишиш офіціантові на чай, він просто в лоб вимагатиме у тебе чайові. Київські ж офіціанти й бармени "скромніші". Не дав їм, скажімо, Черновецький, Кличко чи Вакарчук на чай - вони далі стоять, очима кліпають і чекають багатенького Довгого.

Про те хто з відомих персоналій скільки чайових дає, пише газета "Сегодня" з посиланням на джерела у столичних ресторанах і кафе.

Як пише видання, у торгівельно-розважальному центрі на Бессарабці постійно обідають боксер Віталій Кличко, секретар Київради Олесь Довгий, і кілька разів заходжав мер столиці Леонід Черновецький.

"Найщедріший відвідувач - це Довгий. Він любить тут в обід перехопити, а ввечері зі знайомими курить кальян", - розповідає співробітниця ресторану.


За словами дівчини, офіціанти ледве не б'ються за те, щоб обслуговувати Лесів столик.

Коли Довгий курить кальян - стає щедрим

"...Адже якщо він замовив кальян на суму трохи більше сотні гривень, то обов'язково розплатиться півтисячною купюрою, а здачу залишить офіціантові на чай. Уявіть, це 350 гривень і більше за раз", - пояснює дівчина так гостру увагу обслуговуючого песоналу до Довгого..

Після таких широких жестів колишнього холостяка, чайові від боксера Віталія Кличка видаються офіціантам мізерними. Вони лишень нарікають, що спортсмен "їсть багато, а платить мало".

"Кличко, як спортсмен, замовляє калорійну їжу і багато - м'ясо, гарніри, салати, та ще й подвійну порцію. П'є завжди чай, і жодного алкоголю. Офіціантові залишає не більше 10% від свого рахунку, буває, що й 20 гривень від 200", - розповіли у ресторані. Втім 10% - стандартні чайові у закладах харчування

Стандартних чайових від Кличка офіціантам вже замало - Довгий розбалував?

Там само поінформували, що космічний столичний мер Леонід Черновецький взагалі жодного разу не платив. Мовляв, коли заходив, то у супроводі невідомих чоловіків, які й оплачували рахунки. У їжі мер собі при цьому не відмовляв.

Втім, знайомі Черновецького запевняють, що їсти чужим коштом "Льоня-Космос" не любить. Мовляв, у компанії завжди платить за себе сам.

Черновецький, кажуть, взагалі чайові не дає

Радник президента Януковича Владислав Каськів, кажуть, ходить по закладах сам. У своєму улюбленому барі на Червоноармійській політик раз на тиждень залишає не менше 2000 гривень за випите.

"Владислав завжди замовляє свій улюблений віскі "Чівас регал" і сидить за баром, спілкуючись з народом. Барменам понад рахунок залишає завжди достатньо - якщо рахунок під 2000, то дає плюс 500-800 гривень", - розповіла бармен Наталя.

Каськів любить віскі та чайові вартісю в добрячий рахунок

За словами дівчини, там само часто бачать фронтмена "Океана Ельзи" Святослава Вакарчука. Співак завжди замовляє чай і довго його розпиває. Після цього він залишає грошей стільки, щоб вистачило розрахуватися, і йде.

Вакарчук любить замовити чай

Колоритно виглядає прийом їжі колишнього глави Секретаріату президента Кучми Віктора Медведчука. Чоловік телеведучої Оксани Марченко залишає офіціантові на чай близько $50 - тобто близько 5% від його звичайної вечері.

"Медведчук дуже любить грузинську кухню, він замовляє три свинячі стейки і три з баранини, усі просить готувати і подавати по черзі через кожні 20 хвилин, не пізніше", - розповідає колишній адміністратор ресторану грузинської кухні Сергій.

Медведчук залишає на чай близько $50, а їсть на $1000?

"Коли йому приносять перший (стейк), він може з'їсти маленький шматочок, заговоритися з кимось, і якщо минуло 20 хвилин, то просто відсуне тарілку і попросить наступну. І так, поки не наїсться", - пояснив екс-співробітник ресторану.

За підрахунками Сергія, одна така вечеря обходиться Медведчуку приблизно у $1000.

А от заступник мера Анатолій Голубченко харчується у своєму сімейному закладі, який належить його дружині. Там тільки чашечка кави коштує до 120 гривень. А їсть він все - від піцци до омарів, лишаючи на чай близько $50.

Голубченко харчується у дружини

Фото джерела ТаблоID, "Сегодня", "Фокус", "ПроПерм.ру", "Инвест Газета"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів