Окунська показала домашнє ВІДЕО з Власенком

26 серпня 2011, 15:18

Тусовщиця Наталя Окунська припускає, що незабаром її колишній чоловік юрист Сергій Власенко захоче, щоб фіктивним визнали народження їхньої спільної дочки Поліни.

Як раніше писав ТаблоID, у четвер ввечері Окунська у своєму Facebook вивісила чергову позовну заяву Власенка. У ній депутат від БЮТ вимагає визнати свій дворічний шлюб із матір‘ю його дитини фіктивним.

В якості підстав для своєї заяви Власенко наводить епізоди з їхнього з Окунською подружнього життя. Юрист дорікає Наташі її гламурним способом життя, ходінням по світських заходах по ночах, відсутністю піклування про власних дітей, ходінням по салонах краси і дорогих бутіках, витратами великих сум грошей, тощо.

Депутат від БЮТ також нагадав:


"Так, випадково мені стало відомо, що відповідачка, будучи моєю дружиною має зв»язок з іншим чоловіком. В судовому засіданні відповідачка не заперечувала цього та не заперечувала проти розірвання шлюбу".

"Враховуючи викладене, вважаю, що відповідачка, укладаючи шлюб зі мною не мала на меті створювати сім‘ю, як того передбачає закон та суспільні засади. Основною метою створення шлюбу для вказаної особи було отримання грошових коштів для утримання малолітніх дітей та можливість вести спосіб життя, до якого вона звикла", - резюмував у заяві Власенко.

Власенко вирішив, що Окунська вийшла за нього заради грошей

Водночас у коментарі ТаблоID Наталя Окунська обурено зазначила:

"Власенко перевершив самого себе у бажанні виглядати жертвою, не розуміючи, що навіть тут можливий перегин. Зрозуміло його бажання не ділити спільно нажите майно порівну, і заради цього він готовий і на таку клоунаду".

"Цікаво, а наступний позов буде про визнання фіктивним свідоцтва народження нашої Поліни?) Йому може виявитися мало відмови від Марусі... Здається, він увійшов у стан "Хочу бути Володаркою морською"))" - додала Окунська.

Окрім того, Наталя поділися домашнім відео з часів її сімейного життя з Власенком.

"У мене знайшлося відео дня народження Власенка, після якого йому буде вкрай складно доводити у суді відсутність у мене поняття сімейних цінностей", - зазначила вона.

ДИВІТЬСЯ ДОМАШНЄ ВІДЕО:

Окрім того, Наталя поскаржилася на те, що сам її колишній чоловік навіть про власну дочку піклується в дивний спосіб.

"Цю листівку Власенко передав водієм на день народження своєї дочки. Це було його привітання, хоча він був у Києві. Хто вміє читати - листівка для "Онучки". За півтора року тато, що описує у позові Сімейні цінності, бачив свою дочку 40 хвилин..." - наголосила жінка.

Власенко подарував дочці Поліні листівку "для онучки"

Як відомо, у п'ятницю у Печерському суді відбувається розгляд справи щодо розподілу майна Власенка й Окунської. Як впевнена Наталя, саме під це і вигадана схема з фіктивним шлюбом - щоб же ж Власенко не втратив 50 відсотків своїх багатств.

Нагадаємо, адвокат Сергій Власенко та екс-модель Наталя Окунська розлучилися восени 2008-го року і відтоді воюють по судах. Пара прожила разом чотири роки, з них в офіційному шлюбі - два.

Власенко й Окунська виховували чотирьох дітей: двоє старших синів Наталі від першого шлюбу з баскетболістом Окунським, дочку Марусю від стосунків із "секс-гігантом" Дмитром Приходьком, яку вдочерив Власенко, і спільну з адвокатом дочку Поліну.

У ході судових воєн Власенко встиг відмовитися від удочеріння Марусі, а Окунська - вибити з депутата аліменти на його біологічну доньку Поліну.

Відео та фото з особистого архіву Наталі Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів