Айвазова: Як моя дочка може бути незаміжньою і вагітна?! ВІДЕО

8 вересня 2011, 14:12

Дружина мера Києва Аліна Айвазова, яка давно перегоріла до свого чоловіка і не спить із ним, заявила, що вагітність її дочки Христини Черновецької неможлива.

Про це жінка розповіла у телефонному коментарі журналісту "ТСН".

"Жодного весілля - я запевняю вас - у неї не було. Заміж вона ні за кого не виходила. Це все неправда! Що Христина вагітна, неправда. Як вона може бути незаміжньою і вагітна, моя дочка?! Це неможливо!" - обурювалася Айвазова, яка все ніяк не розлучиться зі своїм Льонею-Космосом.

Через чутки про вагітність Христі у сім'ї Черновецьких, яка нині перебуває під пильною увагою ЗМІ, наразі дуже напружена ситуація. Про це газеті "Сегодня" буцімто розповів близький друг мерської родини.


"Будь-яка згадка дітей мера в пресі доводить усіх буквально до сказу. Аліна була розчарована, що інформація про заміжжя дочки потрапила в пресу. З якоїсь причини вони не хочуть, щоб це обговорювали", - повідомило джерело газети.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, у березні Христина Черновецька розлучилася з чоловіком, депутатом Київради В'ячеславом Супруненком, який наразі перебуває у міжнародному розшуку.

Після розлучення буцімто вагітна Христина переїхала з дітьми до російської столиці. Там вона зараз живе з 35-річним бізнесменом Сергієм Янчуковим, який буцімто відійшов від нафтових справ і володіє мережею супермаркетів у Москві, хоча сам родом же він з Одеси.

Заради Христини чолов‘яга навіть покинув сім'ю, хоча мати Черновецької Аліна Айвазова дочку і не схвалювала.

А у середу 7-го вересня з'явилася інформація про те, що Черновецька зареєструвала шлюб із Янчуковим. Її і спростувала мати Хриті Аліна Айвазова. Дружина мера Києва запевнила, що не давала коментарі у ЗМІ, буцімто її донька вже вийшла заміж. Також жінка наголосила, що вона шокована такою інформацією у пресі й пообіцяла судитися з виданням, яке її поширило.

Відео www.tsn.ua

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів