Черновецький втік від коханки до Грузії

Середа, 19 жовтня 2011, 14:02

Мер Києва Леонід Черновецький буцімто розірвав стосунки зі своєю коханкою Оленою Савчук.

Про це пише "Сегодня" із посиланням на оточення парочки.

Черновецький, як повідомляється, розпопрощався з коханкою. На це нібито вплинув скандал навколо їхнього роману.

Джерела у Київраді кажуть, що Леонід Михайлович зараз поїхав на батьківщину дружини, до Грузії, так само таємно, як повернувся до Києва.

За словами дружини Черновецького Аліни Айвазової, жодного бізнесу у мера в Грузії зараз немає. Хоча, за даними газети, він придивлявся до гірськолижних курортів і готелів.

Черновецький поїхав на батьківщину дружини 

Немає, за словами Айвазової, у Черновецького у Грузії і нерухомості. Він знімає у Батумі шикарну віллу на березі моря.

А от коханка Черновецького Олена Савчук зараз у Києві.

Причому сусіди вже не бачать машину мера у дворі. Олена рідко з'являється на людях. Та й джерела кажуть, що парочка давно не з'являється разом.

"Востаннє його бачили у ресторані зовсім з іншою молодою жінкою. Кажуть, що з Оленою він розлучився, можливо, скандал вплинув на це", - розповіла одна з подруг родини.

Льоня-Космос порвав зі старою коханкою? 

Полетіла з Києва і Аліна Айвазова. Будинок у Кріпосному провулку порожній, не з'являється вона і на тусовках.

"Начебто вантажили сумки в машину на вихідних, а куди поїхали - хто їх знає. Ви нас не питайте, а то побачать - скандал буде", - говорять місцеві жеківські працівники.

Близькі друзі сім'ї припускають, що Аліна поїхала в Монако.

З дорогими ювелірними бутіками в Києві у Айвазової поки не склалося. Запрошені нею до столиці ювеліри поки прикидають, чи варто вкладати гроші в Україну, оскільки вони не побачили тут потенційних покупців.

І сама Айвазова буцімто втекла з Києва 

Нагадаємо, у п'ятницю 21-го жовтня у Печерському суді Києва має відбутися засідання з приводу розлучення Черновецького й Айвазової. На цей раз заяву подавав сам льоня-Космос.

Фото "Сегодня"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Айвазова змінила розлучення на йогу і не відпустить Черновецького

"А якщо є такі жінки, які не розуміють, що дві людини - це одна плоть, тому що це мій чоловік, а я - його дружина, то нехай вони вивчають Біблію. Нас ніхто не може роз'єднати, крім Бога", - попередила Айвазова
Фокус

Айвазова: Те, що у Черновецького в мізках, я вже прокакала

Айвазова: "8 років тому я втекла з країни, бо за мною ганявся мій чоловік. Він приходив до мене і влаштовував скандали, є свідки... Слухайте, що вам розповідати, що він все життя мене бив? У кожній родині є свої проблеми"
Останні матеріали
Більше матеріалів