Табачник і Недєльська нарешті зіграють весілля? ВІДЕО

21 жовтня 2011, 10:59

Депутату Партії регіонів акордеоністу Яну Табачнику, схоже, у 66 років доведеться зіграти весілля. Його 39-річна дружина співачка Тетяна Недєльська запропонувала йому одружитися.

Відбулося це в ефірі програми "ТСН-особливе" про нерівні шлюби.

Табачник та Недєльська познайомилися 17 років тому у Запоріжжі. Він був відомим акордеоністом, вона солісткою у його колективі.

Їхні стосунки відразу стали приводом для пліток. Говорили, що молода співачка лише використовує відомого музиканта .Усі чекали, коли Тетяна покине свого "зіркового дідуся".


Та й Яків Піневич заміж молодицю не кликав. Спільне життя вони починали у комуналці і з весіллям не квапилися.

"І я чекала, і просто народжувала дітей, от і все. 1-го березня 2000 року, день, коли ми розписалися, наш Петя, старший син, був практично свідком. А потім, через 9 місяців, як і належить, ми народили другу дитину", - ділиться Тетяна.

Недєльська розповіла, як чекала, доки Табачник з нею одружиться, і народжувала

Наразі депутатсько-шоубізове сімейство виховує трьох синів: Петра, Павла і Михайла.

Живуть вони у маєтку на березі Дніпра. Розкішно, у біло-блакитному стилі, садибу регіонал Табачник назвав "Гніздом голубки" - на честь Недєльської.

Табачник ніжно називає Недєльську матусею, а вона його - "Ян Петрович". Розмови про різницю у віці вони переводять на жарти.

"Коли я жив без Тетяни у мене була повна байдужість до життя. Мені нічого не хотілося. У мене були прекрасні гастролі. Чого мені ще не вистачало? Я отримував дуже пристойний гонорар. Я любив ходити в казино", - каже Табачник.

Але, як зізналася Недєльська, у її житті все ж дечого бракувало – у неї ніколи не було весільної сукні. Тепер пара готова це виправити.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "ТСН-особливе"

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів