Дочці Суркіса не дає спокою мрія стати зіркою? ВІДЕО

Понеділок, 6 лютого 2012, 17:24

Виявляється, епохальний шедевр Світлани Суркіс "Папа-па-пара-па-па" був не єдиною потугою жінки у шоубізі. Дочка президента Федерації футболу України виступила навіть на великій сцені.

Донька Григорія Суркіса продемонструвала свої вокальні таланти на всю країну у передачі "Мелодія двох сердець" на Першому національному, що транслювалася вже якийсь час тому.

Свєта заспівала в дуеті з переможцем одного з талант-шоу Олексієм Кузнєцовим. Причому Суркіс, яку ведучі заходу аж без жодного тобі пафосу оголосили як "гідну доньку свого легендарного батька", заспівала англійською.

Гламурна білявка без задньої думки взялася виконати легендарний хіт темношкірої Дайяни Росс "When You Tell Me That You Love".

Імовірно, для більшої ефектності, на сцену Свєта вийшла у сукні, яка візуально здалеку, здавалося, мала виріз щонайменше до пупа, а то й нижче.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Мало того, виявилося, що Кузнєцов і Свєта Суркіс - куми. Тож, чутки про те, що Льоша переміг у талант-шоу не просто так, схоже, не безпідставні.

Нагадаємо, Олексій Кузнєцов близько року тому став переможцем одного з популярних талант-шоу в Україні. В якості призу парубок загріб два мільйони гривень.

Водночас у ЗМІ одразу виникли чутки про те, що Кузнєцов - не така вже проста пташка. Мовляв, хлопець має тітку-депутата. Окрім того, Льоша є є солістом Донецького театру опери і балету, який так полюбляє відвідувати дружина президента Людмила Янукович.

Що ж стосується Світлани Суркіс, то, нагадаємо, у листопаді в одному з ефірів "Світського життя" можна було насолодитися глибиною пісні Суркіс "Папа-па-пара-па-па".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео Першого національного з YouTube, а також відео "1+1" з сайту "Рагулі"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів