Новий "зять" Тимошенко раніше вибивав з людей гроші. ВІДЕО

12 квітня 2012, 16:43

Новий бойфренд Євгенії Тимошенко Артур Чечоткін раніше мав колекторський бізнес. За потенційним другим зятем екс-прем‘єра закріпилася дурна репутація.

Про це йдеться у сюжеті програми "ТСН. Особливе".

Новий бойфренд доньки Юлії Тимошенко Жені зз кінця 90-х живе в Америці. Щоправда, про Одесу, де народився і виріс, Артур Чечоткін не забув: гостює в бабусі, навідує друзів. Тут він навіть мав свій бізнес

Де він живе наразі – невідомо. Кажуть, постійно перебуває поруч із Женею. Разом їх бачили у Києві, Дніпропетровську і Празі - там зараз живе батько Євгенії Олександр Тимошенко.


"ТСН Особливе" вдалося почути голос Чечоткіна по телефону.

"Зробіть мені послугу, забудьте цей номер і більше ніколи не звертайтеся сюди... Займайтеся своїми справами... Давайте, щоб ми не сварилися. А то я почну своє розслідування. Дякую", - сказав небагатослівний Артур.

Артур Чечоткін запропонував журналістам не сваритися

Між тим, одне з інтернет-видань припускає, що донька Тимошенко вже переписує на одесита Чечоткіна свій бізнес.

"Її коханий уже отримав право власності на дебаркадер (плавучий причал із надбудовами), який до цього був оформлений на офшорну компанію Тимошенко. Брокери розповідають, що Чечоткіну вже пропонували 800 тисяч доларів США, та він поки що утримується від продажу... Італійські офіціанти розказували нашим колегам, що Тимошенко хоче оформити на Чечоткіна частину ресторану, яким вона володіє в Римі", - йдеться у ЗМІ.

Також повідомляється, що рік тому Артур Чечоткін відкрив в Одесі колекторську компанію. Правда, парубок закрив контору, щойно розпочався його роман із Женею Тимошенко.

Журналістам вдалося розшукала колишню працівницю фірми Чечоткіна. У новому Жениному бойфренді дівчина впізнала свого колишнього господаря. За її словами, останню зарплатню з Чечоткіна ледь вибили, хоча і так він вчасно не платив.

Тимошенко вже переписує на одесита Чечоткіна свій бізнес?

Водночас дівчина додала, що Чечоткін досить скромний і буцімто одружений.

"Дуже скромний. Спокійний, дуже спокійний... Дружина начебто є. Була якась розмова, і він ляпнув комусь, що одружений. Ну він нормально зовні виглядає, мужик як мужик..." - сказала вона.

Як ідеться у сюжеті, тепер у будинку, де була фірма бойфренда Тимошенко, працюють нові люди. Власник приміщення - бізнесмен Едуард - телефоном розповів, що цілий рік здавав поверх для Артура, але більше з ним жодних справ мати не хоче. Мовляв, Чечоткін йому кілька місяців не платив 20 тисяч гривень за оренду.

За словами Едуарда, Артур часто мотався за кордон. У США Чечоткін має посвідку на проживання. На американському сайті з нерухомості навіть є світлина одного з будинків, де Артур придбав житло, повідомляється у сюжеті.

Чечоткін має посвідку на проживання у США. Можливо, колись туди подасться і Жужа?

Також вдалося дізнатися, що у Нью-Йорку на людину з іменем Артур Чечоткін зареєстровано 7 квартир. Усі вони розташовані по сусідству в Брукліні.

Також в американському реєстрі фізичних осіб офіційно можна придбати інформацію про те, що нью-йорківець Артур Чечоткін - не одружений і не має судимості у США.

І в Брукліні, і в Одесі люди, які знають кавалера Євгенії Тимошенко, його потайливості не дивуються. Кажуть, в Артура ніколи не було постійного бізнесу. Він завжди з'являється там, де є зиск.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото та відео "ТСН. Особливе", а також фото www.mriy.org та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів