Лобода обізвала Мадонну "старіючим роботом"

4 липня 2012, 15:00

Співачка Світлана Лобода, як і її колега Ані Лорак, не дочекалася концерту поп-королеви Мадонни в Києві та поїхала на нього до Копенгагена.

Втім, Свєта глибоко розчарувалася у виступі 53-річної діви та вщент розкритикувала її концерт на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Лобода, яка досить часто у своїх сценічних образах буває схожою на Мадонну, з’їздила на концерт поп-королеви та зробила неочікувані висновки.

"Одним з найбільш глибоких вражень негативного характеру є розчарування. Вчора мені довелося його відчути… І ні де-небудь, а на концерті Великої, але, на жаль, старіючої Мадонни", - почала свій критичний пост Лобода.


Лобода розчарувалася у Мадонні

"І справа не в тому, що комусь з нас вдасться уникнути цієї долі, а в тому, наскільки ми до цього готові", - продовжила Світлана.

На думку співачки, її старша західна колега, яку вважають поп-іконою, втратила свою харизму та енергетику.

Так Мадонна виглядала на своїх останніх концертах

"Велика Мадонна, законодавець моди не тільки у світі музики, а й багатьох творчих напрямків останніх десятиліть, вчора хапалася за своїх танцюристів і декорації, як потопаючий за соломинку, і навіть неприкрите "багатство" театральних постановок і пишність сцени не змогло компенсувати відсутність колишньої харизми і енергетики", - написала Лобода, яка останнім часом виступає з балетом у костюмах мавп.

Усі сучасні співачки так чи інакше колись наслідували Мадонну

Далі Свєта, яка носить труси, як у Тіни Кароль, дозволила собі назвати Мадонну "бездушним роботом".

"На сцені замість артиста був бездушний робот, який механічно виконує поставлені завдання. У кожному русі відчувалася втома і невідповідність фізичних сил поставленим завданням. Але найстрашніше, що все це викликало жалість і жаль", - поділилася враженнями Лобода.

Виходити на сцену в трусах Мадонна почала однією з перших

"Чому так? Через невміння вчасно зупинитися або через тотальну відсутність любові?! А чи є життя після Бога?..." – закінчила свою сповідь Світлана.

Можливо, у словах Лободи є доля правди, адже останнім часом Мадонна на своїх живих виступах усе частіше вдається до дешевого епатажу. І якщо багато років тому це виглядало революційно, то зараз, у свої 53, Мадонна виглядає і справді смішно.

53-річна Мадонна, яка вдає із себе молоду, не сподобалася Лободі

Так, на недавньому концерті у Туреччині поп-діва показала сосок, а виступаючи перед італійцями, співачка приспустила штани та оголила сідниці.

Нагадаємо, в Києві концерт Мадонни відбудеться 4-го серпня. Як повідомлялося раніше, зірка вже забронювала 5 готельних номерів у столиці та привезе усе із собою, навіть пральні машини.

Фото з Facebook Лободи, фото Reuters з сайту "KontraPlan", AP з сайту "The Daily Mail", "Examiner", фото "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів