Данилко розшукував своє перше кохання

26 березня 2012, 13:29

38-річний автор Вєрки Сердючки, Андрій Данилко розшукував своє перше кохання.

Про це артист обмовився у програмі "ТСН. Особливе", пише "Gazeta.ua".

Зі своїм першим коханням Данилко не бачився майже 30 років. Але він і досі з особливою ніжністю згадує свій дитячий роман.

"Я пам'ятаю. Звуть її Валя Васько. Це дуже велике перше кохання було. Ви знаєте, я її навіть шукав. Я думаю, може вона вийшла заміж. Якщо вона мене почує, то нехай якось проявиться", - сказав Данилко.


Нагадаємо, раніше Андрій розповідав, що роман той мав місце ,коли він був у 6-ому класі, а вона у 7-ому.

Данилко досі зітхає за першим коханням

Нині Данилко все частіше пригадує своє перше кохання. Як він каже тепер, це було в піонерському таборі "Маяк". Він приносив дівчинці подарунки, зроблені власноруч, смикав за кіски і бешкетував разом із нею.

"Я вважаю це найкращим періодом у моєму житті юнацькому. Цей запах сосни, ранок, зубна паста. Я сумую за цим звичайно", - розповів він.

І це при тому, що тоді, у дитинстві, зі своєю Валею Данилко навіть не цілувався.

"Боже збав. Який цілувалися? Це була любов, яка не вимагає нічого. Ти любиш і любиш. Такого давно не було вже, щоб "просто любиш", - поділився він.

Андрію найбільше запам'яталася дівчина, з якою він навіть не цілувався

Як зізнався співак, коханої людини у нього давно немає, йому просто нема коли будувати стосунки. Своїм особистим життям Данилко вважає роботу.

"Симпатії виникають. Я ж не залізний. Але ти ж розумієш, що в цьому немає розвитку ніякого. Або ти розумієш, що з тобою дуже складно і ти не повинен робити життя людини складним... Тут купа моментів, не хочу про це..." - підкреслив Андрій.

Поки що про кохану людину Данилко тільки мріє і сподівається, що життя попереду.

"Якось не вийшло у мене. Хоча я думаю, після 40 все починається. І я думаю, що буде якась компенсація. Але я спеціально для цього нічого не роблю", - визнав він.

Своїм особистим життям Данилко вважає роботу

Нагадаємо, раніше Данилко стверджував, що він однолюб. Тож, у Валі Васько ще є шанс.

Фото "Main People" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів