Корогодський на "Казантипі" цілував груди чужої жінки. ВІДЕО

14 серпня 2012, 11:24

Один з найяскравіших персонажів столичного бомонду, мільйонер Гарі Корогодський попався на гарячому. Одруженого шанувальника кольорових окулярів та жіночих принад застукали із довгоногою білявкою.

Відео, на якому Корогодський пестить груди незнайомої блондинки, відзняла група програми "ТСН. Особливе".

"Не грайте з серцем дівчини - воно у неї одне... Грайся з тим, чого у неї два!" – якось написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook олігарх. Імовірно, у Гарі слово з ділом не розходяться. Адже днями на фестивалі "Казантип" бачили, як Корогодський "грається" з грудьми якоїсь білявки.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


При цьому, наскільки відомо, Гарі так само одружений, його дружина Аня – брюнетка.

Щоправда, в одному з нещодавніх інтерв‘ю мільйонер відверто радів тому, що "1000 років була заборона на багатоженство, термін якої вийшов, якщо я не помиляюся, у 2007-му році. Це тисячу років терпіли".

І тоді ж таки Гарік зауважив:

"Я би, на своєму місці, розлучатися б не став".

Хоча хто знає, можливо, офіційна дружина Корогодського немає нічого проти розваг її чоловіка-мільйонера з іншими тітоньками.

На "Казантипі" Корогодський цілувався з білявкою. А дружина то в нього чорнява...
От нерівно Гарі дихає до жіночих персів
Ай-яй-яй, яка розпуста

Нагадаємо, електронна музика "Казантипу" лунає у кримському селі Поповка, що біля Євпаторії.

Туди і з‘їхалися вітчизняні олігархи. Той самий Корогодський, який одружений і має щонайменше двох дітей; горілчаний барон Євген Черняк, який буцімто збирався змінити стиль життя і зникнути з тусовок; а також бізнесмени В'ячеслав та Олександр Константиновські, відомі за прізвиськом "брати Карамазови".

Відео та стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів