Брежнєва готова роздати свої органи

17 грудня 2012, 17:24

Співачка Віра Брежнєва єдина з опитаних зірок без зайвих вагань віддала б себе по частинах.

Про це йдеться у програмі "ТСН. Особливе", журналісти якої опитали відомих виконавців.

Як з‘ясувалося, після смерті мозку не кожна супер-стар готова розпрощатися зі своїми органами на благо інших.

"Я думаю, це правильно. Якщо зі мною щось станеться, а мої органи можуть комусь допомогти, то чому ні?" – висловлюється з цього приводу лідер гурту "ТНМК" Олег Фагот Михайлюта.


Фагот не проти поділитися органом

Тим часом продюсер Потап віджартовується, що його печінка нікому не допоможе.

"Я хочу, щоб мої органи виставили на загальний огляд, щоб люди дивилися і говорили - от ця людина прожила неправильне життя! Займався спортом, а потім пішов у шоу-бізнес", - каже Потап.

А Потап натякнув, що принаймні один із його органів нікому не допоможе

А партнерка Потапа - Настя Каменських - спочатку гостро реагує навіть на припущення, що її органи житимуть в іншому тілі. Утім, за хвилину вона пом'якшує свою позицію.

"Люди стоять у чергах, і за домовленістю потрібно віддавати, якщо не дай Бог щось трапляється, то добре, але не так, що без попиту раз і забрали органи", - каже Настя.

Каменських зі своїми органами обережна

А Віра Брежнєва виявилася єдиною серед опитаних зірок людиною, яка, не замислюючись, погодилася б на перспективу "поділитися" органами.

"Якщо була б можливість, я б із задоволенням розписала всі свої органи для трансплантації, якщо зі мною щось трапиться", - каже Брежнєва.

А от Віра з задоволенням розписала б усі свої органи для трансплантації

Та й актриса і телеведуча Ольга Сумська, поміркувавши, вирішила хоч заповідання органів - дуже дражливе питання, але теоретично - їй свого тіла не шкода.

"Я думаю, що це правильно, за погодженням звичайно, і це гуманно, що завдяки цим органам, люди, які їх потребують, будуть жити і потім частинка ось того чоловіка буде жити", - каже Сумська.

Сумській теоретично свого тіла не шкода

Нагадаємо, що у міністерстві охорони здоров'я лобіюють ідею, аби люди за життя могли написати заяву, за якою після смерті їхнього мозку їхні органи можуть піти на трансплантацію.

Фото з сайту topclub.ua, "Screen Media", "ТСН", стоп-кадр з відео "Світського життя", "Вголос"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів