У Черновецького народився син

Четвер, 9 січня 2014, 10:07

Новий рік для колишнього мера Києва Леоніда Черновецького почався з поповнення у родині. У 62-річного Леоніда Михайловича та його дружини Олени народився син.

Це сталося 3-го січня, пише газета "Сегодня".

За словами щасливого батька, дружина і малюк почуваються чудово.

"Народився в Європі: вага 3550 грамів, зріст - 52 сантиметри. А сталося це 3-го січня о 7.00 вечора. Два хороших числа. І, до речі, я вірю в ці числа, вони найчастіше згадуються в Біблії", - поділився екс-мер.

Назвали хлопчика на честь діда Черновецького – Гавриїлом. Як розповів Леонід Михайлович, його дід був освіченою людиною і заможним селянином села Вовча Бурла (Алтайський край).

"У 1926 році комуністи, катуючи його, щоб забрати з господарства зерно, закопали живим у землю. Мама багато розповідала мені про діда з бабою… Поважаю діда і шаную його пом'яти ... І Олена мене в цьому підтримала", - поділився колишній мер.

 Черновецький показав новонародженого сина Гавриїла

Черновецький також зауважив, що вагітність дружини не приховував.

"І в Київ вона приїжджала кілька разів "з животиком". Тільки втомилися ми з Оленою від пліток і переказів", - зауважив він.

Тепер родина Черновецького житиме у Грузії, де майже добудований їхній будинок.

"І в Україні будемо жити. Є у мене там будинок, про який ви знаєте, скромний, але зручний. І Гавриїл буде у нас українцем", - додав Леонід Михайлович.

 Черновецький з новою родиною житиме у Грузії, але з сина зробить українця

На запитання, ким він бачить свого сина у майбутньому і як його народження сприйняли інші діти, Черновецький відповів:

"Найбільше радіє мій син Степан. Брата отримав! Вже привітав мене! Щодня телефонує - цікавиться його здоров'ям. І інші в родині всі сприйняли нормально. Але найбільше, звичайно, радіє дружина. Ніколи не бачив Лєну такою щасливою. Ну, мама Олени - Софія і син Данило - теж у захваті".

"А майбутнє в Гавриїла буде його, а не моє. Ким захоче, тим і буде. Мені головне побачити, відкрити в ньому всі його таланти і трохи спрямовувати. А от щоб людиною став з великої літери: добрим і порядним чоловіком - це головне", - зауважив Черновецький.

Перша родина Черновецького - екс-дружина Аліна Айвазова, син Степан та донька Христина

Наразі Леонід Михайлович замислився, кому довірити хрещення його малюка.

"Вибір хрещених – надвідповідальна справа. Можновладці та бізнесмени шукають хрещених, виходячи з їхнього політичного чи бізнесового рівня, "дах" часто шукають… Для мене ж це ніщо. Вже точно не стану шукати серед хрещених для мого пацана ні президентів, ні багатіїв", - запевнив Черновецький.

"Багато хто з простих людей ставляться до цього формально, а потім і хрещені, і ті, кого вони хрестили, не пам'ятають один про одного... Я підберу моєму маляті тих, хто буде піклуватися про нього і брати активну участь в його житті. І малюка навчу з часом піклуватися про тих, хто його хрестив. Це дуже важлива подія буде в житті тих, хто стане хрещеним мого Гавриїла. Тому зараз я в пошуку", - додав новоспечений батько.

 Черновецький дуже серйозно ставиться до пошуку хрещених для свого новонародженого сина

На запитання, чи збирається він знову балотуватися у мери, Черновецький сказав:

"Коли прийде мій час, коли мене будуть розуміти, а не вигадувати всілякі дурниці про мене, тоді й приїду. Ви можете заглянути на мій офіційний сайт і подивитися, які закони я подавав у Верховну Раду, і оцінити моє мислення і мій внесок у розвиток України. І вам відразу стане зрозуміло, хто в Україні космонавт, а хто - патріот".

Нагадаємо, з Оленою Савчук Леонід Черновецький одружився у лютому 2012-го року. Про вагітність дружини екс-мера стало відомо у березні минулого року.

Фото з сайту "Сегодня" та з персонального сайту Черновецького


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів