Черновецький потай одружився з "пройдисвіткою"?

3 лютого 2012, 10:59

Подейкують, мер Києва Леонід Черновецький одружився зі своєю коханкою Оленою Савчук. Причому весілля парочка буцімто зіграла 30-го січня.

Про це пише газета "Сегодня" з посиланням на джерело в Печерському РАГСі.

Леонід Черновецький та Олена Савчук, яку Кільчицька вважає пройдисвіткою, нібито розписалися 30-го січня між 16.00 і 17.00 годинами. Це був понеділок, який зазвичай є вихідним днем у закладі.

Батьки учнів ліцею "Лідер" розповіли, що бачили, як з будівлі РАГСу, який знаходиться поряд із закладом, виходила щаслива пара.


Також одруження мера підтвердили у його оточенні, а також в оточенні Савчук.

Черновецького таки захомутали?

"Леонід Черновецький вийшов із РАГСу разом з жінкою, схожою на Олену Савчук (я впізнала її за фото в газетах), у руці в неї був весільний букет. Також з ними був нарядно одягнений хлопчик, схожий на Олену (мабуть, 13-літній син Савчук від першого шлюбу). Крім них було ще два охоронці", - розповіла одна з мам школярів.

"Правда, перед автомобілями дороги молодих розійшлися: Олена сіла у червоний BMW, а Леонід Михайлович - в Mercedes "S" класу. Потім машини роз'їхалися", - розповіла одна з мам.

Інформацію про весілля підтвердив газеті співрозмовник видання в оточенні Черновецьких, а також близький знайомий матері Савчук - пасторки Софії Жукотанської.

За словами друга Жукотанської, церемонію одруження намагалися ретельно приховати, тому домовилися про розпис у понеділок - неробочий для РАГСу день.

Видання припускає, що, можливо, тільки заради весілля мер і прилетів у Київ минулої неділі й у понеділок вийшов на роботу.

Тим часом, у самому РАГСі кажуть, що про одруження мера не чули, пише "Комсомольська правда".

Олена Савчук стала "наступницею" Айвазової?

"У понеділок ми не працювали, не чула, щоб хтось розписувався", - розповіли у приймальні.

Не чула про розпис і директор РАГСу Рада Дашутіна.

"В одній з газет сьогодні вперше побачила таку дурну інформацію", - роздратовано відповіла жінка.

Нагадаємо, 28-го грудня 2011-го року стало відомо про рішення суду, за яким шлюб Черновецького та Аліни Айвазової оголосили таким, що носить формальний характер і підлягає розірванню.

Як відомо, свій роман із Оленою Савчук "Льоня-Космос", як звуть Черновецького в народі, визнав торік у серпні.

Фото "Сегодня" та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів