Скрябін розуміє кримчан, які хотіли приєднатися до Росії

21 березня 2014, 17:52

Музикант Андрій Кузьменко, фронтмен гурту "Скрябін" зізнався, що розуміє, чому більшість кримчан прагнули приєднатися до Росії. На його думку, український уряд лише використовував Крим і нічого йому не давав.

Крім того, в інтерв’ю "ТСН" Кузьма розповів, чому у 2004-му році агітував за Віктор Януковича.

Скрябін заявив, що не шкодує про від'єднання Криму.

"Моя позиція така: ті люди настільки хотіли, що я навіть підозрювати не міг, що вони хочуть аж так. То я б волів жити з ними через паркан, в такому нейтралітеті, ніж в одній країні з ненавистю. Тому що то вже така відкрита ненависть була", - сказав Кузьма.


Скрябін зізнався, що не хотів би жити поруч із кримчанами, які ненавидять Україну та прагнуть до Росії

Він також додав, що жодна влада нічого не зробила для того, аби "Крим став Рів'єрою". Адже олігархи робили свої маєтки, а інфраструктурою півострова ніхто не займався

"Він завжди був такою, як його назвали Автономією, от так до нього і ставилися. З нього брали, але нічого не вкладали. Багаті люди робили там свої якісь маєтки, які там було видно через високі паркани з оливковими садами, а весь Крим, кожен з нас прекрасно знає, як він виглядав, ніякої інфраструктури і височенні ціни", - обурився Андрій.

Також Скрябін знову розповів, чому виступав у 2004 за екс-президента Віктора Януковича.

"Я не в політиці вже років 10, Слава Богу. Останній мій "гордий" вихід був за Януковича в 2004 році. Він був спровокований моєю роботою на "Інтері". Нам сказали чітко, або ви йдете, або ви не йдете, і чотири роки вам закриті виходи на радіо і телебачення", - розповів Кузьма.

До слова, влітку 2012-го Андрій вже розповідав, чому співав за Януковича.

Кузьма зізнався, що агітував за Януковича, бо його шантажували

Також він наголосив, що відтоді не бере участі в жодних провладних концертах. Кузьма впевнений, що якщо до артиста прислухається хоча б невелика кількість людей, то він не має права кидати їм лозунги

"Тому я на Майдані жодного разу не зіграв з концертом", - пояснив Скрябін.

Крім того, на думку Кузьми, країною має керувати "нормальний політолог, який розуміє всі політичні процеси".

"Він розбирається в ситуації, з групою економістів, знов же ж, невідомих нам людей. Я думаю, що це мають бути незаангажовані розумні люди і просто спеціалісти в своєму амплуа. А не оті що, блін, "куплю спеціально нові штани, тому що взятка не влазить", - зазначив співак.

Також Кузьма зізнвся, що розуміє позицію деяких російських зірок, які підтримали Путіна. На думку музиканта, у всьому винна жорстка політична пропаганда

"За допомогою експерименту я робив аналіз того, чим зумовлені ті заяви. Я вмикав телеканал "Росія 24" і "Громадське". Дивився годину тих, вірив тим, закривав. Потім годину тих, вірив тим. Вони показували абсолютно однакові речі, просто інакші коментарі. Думаю, що Лоліта підпадає під ту пропаганду, якою накритий весь совок, і Крим, зокрема", - поділився Кузьма.

Нагадаємо, раніше Скрябін казав, що у Парламенті сидять лише повні імпотенти.

Фото з Facebook гурту "Скрябін"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів