"Бумбокс": У нас немає запланованих концертів у Росії

3 червня 2014, 14:57

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк запевнив, що і далі з друзями і родиною їздитиме відпочивати до Криму, але тоді, коли півострів залишать окупанти. А от до Росії з концертами музиканти поки що не збираються.

В останній день весни "Бумбокс" дав концерт на честь свого 10-річчя, а перед цим на прес-конференції хлопці відповіли на кілька важливих нині запитань.

Як відомо, через громадянську позицію фронтмена гурту Андрія Хливнюка "Бумбокс" тепер не пускають з концертами в Росію. Однак Хливнюк наголосив, що бойкоту немає, пише "Сегодня".

"…Ми не граємо корпоративи у Москві. І на сьогоднішній день у нас немає запланованих концертів у Російській Федерації", - підкреслив Андрій і додав, що Росія не оголошувала їм бойкот.


"…І взагалі ці два питання ніяк не пов'язані. Бойкот - це офіційна заява, а відсутність концертів - це даність, яка може бути пов'язана з політикою. А може і не бути пов'язана... Особисто ми своїм друзям по той бік кордону бойкот не оголошували", - зазначив музикант.

Заборону концертів у Росії "Бумбокс" не вважає бойкотом

На запитання, чи може він згадати останню ніч, проведену в тепер вже окупованому Криму, Хливнюк сказав:

"Ця тема зараз настільки трагічна, що жартувати про це не хочеться. Я не страждаю хворобою Альцгеймера, і, зрозуміло, пам'ятаю всі ночі, проведені там - два роки, три, десять років тому. Був час - ми щороку їздили відпочивати дикунами. Більше того, ми збираємося їздити і далі до Криму відпочивати, коли все устаканиться і окупаційні війська залишать у спокої нашу країну".

Андрій і далі їздитиме до Криму

Також Андрія запитали, що для нього означає поняття вільної людини.

"Складно пояснити це в двох реченнях. Мені здається, що я можу назвати себе вільною людиною. Тим більше, професія дає це саме відчуття. Сподіваюся, що ситуація, яка складається в нашій країні, призведе до ще більшого почуття свободи в суспільстві. Наша група не живе на іншій планеті і ми нічим не відрізняємося від інших людей. І точно так само переживаємо і хвилюємося через все, що відбувається в Україні", - зауважив лідер "Бумбокс".

Відеоряд на концерті "Бумбокс" був дуже патріотичним

Крім того, Хливнюк заявив, що не шкодує про свою активну громадянську позицію.

"…Я дотримуюся принципу "Краще зробити і жаліти, ніж не зробити і жаліти", - сказав музикант.

Нагадаємо, місяць тому на прес-концеренції учасники "Бумбоксу" казали, що не агітуватимуть за жодну політичну силу.

Фото ТаблоID та з Facebook "Бумбокса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів