Дайджест: Кілька фактів про родину президента Порошенка

Субота, 7 червня 2014, 14:46

7-го червня відбулася інавгурація п’ятого президента України. Петро Порошенко склав присягу на вірність українському народу та офіційно отримав найвищу у країні посаду.

Разом з новим президентом країна отримала і нову першу леді, про яку ТаблоID нещодавно згадував.

Зараз, коли інтерес до Порошенка зріс, як ніколи, варто нагадати декілька фактів з життя тепер вже першої родини країни.

Марина і Петро Порошенки познайомилися на студентській дискотеці після закінчення зимової сесії в університеті. Як казала Марина, це було кохання з першого погляду.

Сімейне життя Порошенків починалось дуже скромно. Як згадав Петро Олексійович у програмі "Світське життя", перший подарунок коханій він зробив ще у 1983-му році, коли пара навіть не була одружена. Це була картина Коновалюка, яку він придбав за шалену на ті часу суму - 78 рублів. Петро Олексійович збирав ці гроші зі стипендії, щоб вразити свою майбутню дружину подарунком.

 Першим подарунком Петра Марині була картина Федора Коновалюка за 78 рублів

Петро і Марина Порошенко створюють враження ледь не ідеального подружжя, яке виховало 4-х дітей. Старший син Олексій пішов шляхом батька і став депутатом Вінницької облради. Він одружений та незабаром стане татом.

Варто згадати, що одне зі своїх перших інтерв'ю Олексій дав саме ТаблоID. Це було у 2008-му році, і тоді син Порошенка розповів, що мріяв стати письменником. А через рік вже іншому виданню Олексій зізнався, що інтерв'ю ТаблоID стало для нього стресом.

 Олексій Порошенко з дружиною Юлею. Як розбовкала кума Порошенка-старшого Оксана Білозір, молоде подружжя чекає на первістка
 Якось Олексія бачили у магазині "Рошен", він купував там Київський торт"

Молодший син Михайло, якого мати називає Мікою, захоплюється музикою і танцює у хореографічному ансамблі "Кияночка".

Нещодавно молодший син Порошенка Михайло виступав у складі ансамблю "Кияночка" на сцені Оперного театру
 Хлопець також захоплюється музикою і незабаром має поїхати до Британії вивчати мову

Двійнята Євгенія і Олександра були народжені у присутності батька Петра. Дівчата нещодавно повернулися з Британії, де вивчали англійську. Вони також захоплюються музикою, балетом і вправно грають на фортепіано.

 Порошенків частеньком можна бачити разом у вишиванках

6 років тому, коли Порошенко ще був головою наглядової ради Нацбанку, його дружина розповіла в інтерв’ю "Українській правді.ЖИТТЯ" багато цікавого про родину. Наприклад, що вони дотримуються патріархату.

"Без сумніву, в сім'ї підтримується імідж тата, тому що тато - голова і авторитет. Те, ще говорить і робить тато має без зайвих слів виконуватися. Всі мають його слухати. Це закон і це не обговорюється", - казала тоді Марина Порошенко.

 На Майдан Порошенки також ходили разом

Усі головні свята родина відзначає виключно разом. А на день народження Петро Олексійович дарує дружині подорож. Таким чином, подружжя об'їздило вже півсвіту.

Порошенки регулярно відвідують церемонію "Людина року" та виставки в "Мистецькому Арсеналі". Декілька разів були помічені на "Вечірньому кварталі".

 Першій леді країни не подобається це звання

Варто зауважити, що Марині Порошенко не подобається термін "Перша леді".

"Я не дуже люблю це словосполучення. Воно несе в собі відособленість і відірваність. Перша - значить одна, осторонь. Я готова допомагати своєму чоловікові, ось найголовніше", - говорила Марина в одному зі своїх інтерв'ю.

 Марина Порошенка кілька днів тому на шляху до Оперного театру, де виступав її син Міка

Про будинок, в якому мешкає велика родина, писалося неодноразово. Ще у 2007-му році "Українська правда" оприлюднила фотографії так званого "білого дому" Порошенків.

"Я хотіла свою мрію втілити у камені", - так сказала перша леді про свій маєток, який будували 10 років.

"Там житимуть 5 родин, тобто на 5 родин – це достатньо", - додав Порошенко у коментарі "Світському життю".

 Замок Порошенків, який вони будували 10 років

А ще у 2011-му Порошенки казали, що ніяк не можуть обжити свій величезний будинок.

 Свій будинок перша леді назвала "втіленням мрії у камені"

Також в одному з інтерв’ю "шоколадний король" зізнався, що не їсть солодощі та не дозволяє дітям ними зловживати.

"Я їм не дозволяю їсти цукерки. Але вони їдять і мене не питають", - розповідав тоді Порошенко.

А в одному з останніх інтерв’ю Петро Олексійович розповів, чому постійно носить з собою чотки та скільки авто має у родинному автопарку.

Цікаві факти з життя новообраного президента читайте у матеріалах "Сімейні таємниці Порошенків", "З життя помаранчевої еліти: маєток родини Порошенків", "У Тимошенко з Порошенком був роман...", "Порошенко перемагав у дзюдо..."

Фото з Facebook, "Української правди" та "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Порошенко, Губські та Кінахи готуються до Sоthеbу's

Візит глави ДУСі Ігоря Тарасюка на предаукціонну виставку Sоthеbу's був чи не найменш тривалим. А перший заступник міністра юстиції й один з головних юристів Тимошенко тренував очі перед ознайомленням з виставкою
Останні матеріали
Більше матеріалів