Яремчук: Я не співала на Антимайдані

Вівторок, 17 червня 2014, 12:39

Цьогорічна учасниця "Євробачення" від України Марія Яремчук запевняє, що ні з ким з меценатів, зокрема з Рінатом Ахметовим, співпраці не мала.

Крім того, дівчина наголосила, що не співала на Антимайдані.

Також в інтерв’ю "Світському життю" Яремчук розповіла, чому не використала національну символіку у своєму конкурсному номері.

Марія, яка посіла 6-те місце на "Євробаченні-2014", зізналася, що очікувала більшої уваги до української команди на конкурсі через ситуацію у країні. Але цього не сталося.

"Ми також, можливо, прогнозували якусь увагу до себе інакшу. Насправді, європейці не ставились до нас на той момент з якоюсь надмірною жалістю чи милістю. З іншого боку, чим більше ми б спекулювали на ситуації в країні, тим гірше б до нас ставилися. Це все ж таки конкурс музики, хоча, ми всі розуміємо, є в ньому аспекти політики", - поділилася Яремчук.

 За словами Яремчук, європейці не виказали надмірного співчуття чи жалю українцям

Перед поїздкою на "Євробачення" Марія казала, що хотіла б використати у своєму номері національну символіку. Але врешті обійшлася без неї.

"В першу чергу, ми мали режисера-постановника Олену Коляденко. І з нею ми обговорювали, як має виглядати мій номер. І вийшло так, що несумісними були в пісні "Тік-ток" українські символи. Хоча ми довго думали про це і було багато ідей, і з відеопроекцією, і всередині колеса. Але вони зазнали невдачі", - пояснила співачка.

 Поза сценою каманда Яремчук активно демонструвала свою національність, але на самій сцені української сиволіки не було

На запитання ведучої, чи довелося відпрацьовувати допомогу меценатів з Партії регіонів участю в агітаційних концертах, Марія наголосила:

"Ніякої співпраці з тими чи іншими меценатами особисто я не мала, і не співала я ніколи, і зі сцени ніякі політичні гасла я не промовляла".

 Яремчук відхрестилася від участі у політичній агітації

Тоді ведуча зауважила, що співачці закидають участь в Антимайдані.

"Прохання до тих хто закидає: закидайте ще й фотографії чи докази. Тому що це неправда, апріорі не могла я щось подібне робити. Ні в якому разі. Не дивлячись, був тоді Майдан чи ні", - заявила Яремчук.

Нагадаємо, Марія Ярумчук з піснею "Tick-Tock" посіла 6-те місце на "Євробаченні-2014". Перемога дісталася бородатому трансвеститу з Австрії Кончіті Вурст.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів