Приходько: Нізащо, ні за які гроші не співатиму в Росії!

21 серпня 2014, 12:39

Співачка Анастасія Приходько, яка бере активну участь у турі на підтримку військових та не боїться казати все, що думає про росіян, відповіла на брехню російських ЗМІ.

Артистка запевнила, що ніколи, нізащо й ні за які гроші не співатиме на території Росії.

Днями російські журналісти опублікували інформацію, буцімто Настя погодилася співати на корпоративі російського олігарха. Мовляв, це підтвердила концертний директор Приходько Оксана Кравченко.

Настя вирішила спростувати брехню, яку про неї розповсюдили російські ЗМІ

Співачка вирішила розставити усі крапки над "і" й у своєму Instagram опублікувала офіційне спростування.


"Повернувшись з туру по звільненим містам Донбасу, хотіла трохи відпочити але не тут-то було! Гортаючи інтернет, натрапила на чудовий приклад російської недопропаганди", - почала Настя.

"Що я можу сказати з цього приводу: 1. Оксана Кравченко не є моїм концертним директором - вона менеджер. 2. Не маючи компетенції, повноважень концертного директора, а також моєї особистої згоди, вона провела переговори в яких припустилася низки непробачних помилок, за що була оштрафована! 3.Вся інформація про мене в цій статті є не правдивою і спрямована на моє очорнення", - пояснила вона.

Останнім часом Приходько весь час їздить до бійців АТО з концертами

А наостанок пояснила так, щоб зрозуміли навіть російські журналісти:

"Повторюю востаннє - ніколи, нізащо, ні за які гроші Анастасія Приходько не співатиме на території Росії, бо вважаю найвищою зрадою співати для окупантів! Слава Україні!!!".

Анастасія запевняє, що ніколи й ні за що не поїде співати до Росії

Нагадаємо, нещодавно у Насті Приходько урвався терпець й вона емоційно звернулась до росіян, назвавши їх "вузьколобими і глухими".

На що російський продюсер Йосип Пригожин заявив, що Приходько ніде не потрібна.

Фото з Instagram Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів