Співочий друг Ющенка-молодшого проміняв шоубіз на посаду у Київраді

26 вересня 2014, 14:31

У Київраді більшає співочих працівників.

Спочтаку мер Віталій Кличко взяв собі радником Олега Скрипку, а зо два тижні тому призначив так званим охоронцем спадщини Києва Олександра Никоряка, відомого також як Олександр Фортадо.

На ТаблоID Никоряк фігурував у якості друга Андрія Ющенка та зятя регіонала Володимира Рибака.

Як повідомило "Громадське ТБ" з посиланням на "Слідство.інфо", жодних даних про новоспеченого чиновника на офіційному сайті Управління немає.


Прес-служба КМДА, до якої звернулися з проханням надати біографію нового керівника, вирішила, що ця інформація конфіденційна.

Колись Сашко співав на власному весіллі з онучкою Рибака, а тепер вирішуватиме долю київської спадщини

Як з’ясувалося, Никоряк має чотири освіти. Але дві ще не закінчені – у Київському Національному університеті будівництва та архітектури, а також в Національній академії державного управління.

Серед закінчених – банківська освіта від Університету банківської справи при НБУ та естрадний спів КНУ культури та мистецтв.

У шоу-бізнесі Никоряк був колись відомий як Фортадо. Він навіть має кліпи, які навіть показували на телебаченні.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Утім, для преси Сашко був цікавіший в амплуа близького друга сина Віктора Ющенка Андрія та чоловіка онучки Рибака Катерини.

Андрій та Ліза Ющенко були на весілля Никоряка з Рибак

Сам Никоряк зізнався, що пішов у Київраду, бо шоубіз для нього заважкий.

"Шоу-бізнес – непроста річ. Мені подобалось займатися творчістю. Але я зіткнувся з ситуацією, що потрібно багато грошей – на розміщення пісень на радіо, кліпів на телеканалах. Це все зіпсувало мені враження про таку кар’єру. Тим паче, коли я був у шоу-бізнесі, я був холостим. Потім зустрів майбутню дружину, яка не поділяла ідею життя на валізах. У неї зовсім інші цінності. Вона сімейна людина", - поділився Никоряк.

На шоу-бізнес треба забагато грошей - каже Фортадо-Никорюк

А от тесть був проти.

"…Тесть навпаки, коли почув, як я співаю, переконував мене не кидати кар’єру. Але це було моє рішення. Я вирішив піти, наприклад, у політику", - наприклад, заявив Олександр.

Він запевнив, що досвіду йому не бракує, бо він працював у компанії свого батька – "Містобуд".

Після роботи на батька, Никоряк отримав посаду заступника директора в ДП "Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи".

Сашко вважає, що має достатньо досвіду

На запитання, чого чекати від нього Києву, Никоряк сказав:

"Наша задача максимально зберегти ті пам’ятки, які є в Києві. Тому що це обличчя не тільки нашої країни. Київ, мені здається, родзинка не тільки України, але й усього пострадянського простору. Наше завдання – не дати зруйнувати те, що є, ми маємо реставрувати старі будинки".

Фото "Main People", "Delfi", відео "М1" з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів