Руслана розповіла, як її не пустили до президента

17 травня 2015, 11:24

Співачка та активістка Руслана зізналася, що Порошенко в буквальному сенсі зачинив перед нею двері, не пустивши до Адміністрації президента.

А от з братами Кличками артистка підтримує зв’язок постійно, і, як відомо, нещодавно співала гімн перед двобоєм Володимира у Нью-Йорку.

В інтерв’ю Катерині Осадчій Руслана також розповіла про те, як її сварять в інших країнах за повільні зміни в Україні.

Співачка зауважила, що постійно підтримує контакт з Володимиром Кличком, який більшу частину свого часу проводить з новонародженою дочкою в Америці.


"…Немає такого, щоб ми ексклюзивно зустрілися, ми завжди на контакті і завжди залишаємося друзями. Я вже в друге виступала перед його боєм, Володя був дуже сконцентрованим і відчувалося сильне напруження. Ми сиділи в залі, і до 7 раунду були хвилювання, не знали до кінця, чи переможемо сьогодні, чи ні. Неподалік сидів Брюс Вілліс, і в нього вираз обличчя був на кшталт: "Володя, якщо ти зараз не виграєш, я тебе поб'ю", - розповіла Руслана.

Руслана з посмішкою згадувала про останній бій Кличка

На зауваження про те, що її критикували за відверту сукню, у якій вона співала гімн, співачка відповіла:

"У нас же немає традицій, щоб жінки у паранджі ходили. Там відкриті було аж руки і трішкі лівої ноги, і то вона була в наножнику, в інкрустації. Це була дуже цікава сукенка з елементами гуцульської витинанки".

"Наші ж українці зробили на бої величезний флешмоб на трибунах. Два чи три сектори були повністю вбрані у біле. Вирішили, що білий - це чистий колір, що нас буде видно і буде якісно виглядати жовто-блакитний прапор. А для американців ця сукня була дуже близька тим, що там були елементи, які трішки нагадували стиль кантрі, тому вони дивилися і казали "вау", - додала Руслана.

Руслана також зауважила, що сукня дещо нагадувала костюм для "Диких танців"

Здається, ніхто з артистів на веде таку активну громадську діяльність на підтримку України за кордоном, як Руслана. Однак і всі незадоволення стосовно нашої країни співачці доводиться теж вислуховувати.

"В кулуарах я отримую всі "пілюлі", які призначені нашим політикам. Чомусь мене сварять за те, що немає реформ, кажуть: "Що ж ви такі круті на Майдані стояли, а тепер нічого не можете зробити?" Все це виливається на мою голову", - зізналася зірка.

На запитання, чи намагалася вона достукатися до кабінетів влади, Руслана заявила, що до президента її не пустили.

"Єдина моя спроба була перед Іловайськом, тоді спроба потрапити до Адміністрації президента, закінчилась тим, що міліція сказала: "Вас попросили почекати на вулиці". Після цього я зрозуміла, що не варто, бо ми були на близькому контакті, і прийняти мене Порошенку чи Ложкіну нічого не вартує, вони точно знають, що я не принесу біди, що я принесу потрібні речі. В щирості моїх намірів вони точно не сумніваються. Тому якщо вони закрили двері, значить, їм так вигідно, вони так вирішили, це їхня позиція", - зазначила Руслана.

Руслану не пустили до АП, вдруге вона не намагалася

До речі, днями до АП не пустили журналіста Олексу Шалайського. Причиною стало те, що він був без краватки.

Про казус Шалайський написав у Facebook.

Покаянний пост.Саме в ці хвилини я мав би бути в АП на засіданні Національної Ради Реформ, але крісло біля моєї таблич...

Posted by Oleksa Shalayskiy on 15 Май 2015 г.

Фото з Facebook Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів