"Янголя з крильцями з пелюсток ромашки": Черновецький-татусь розвів сентименти

5 лютого 2018, 14:00

Для кожної мами і кожного тата його дитя - наймиліше, і про це інколи кортить розказати всьому світові. Вирішив не стримувати себе колишній мер Києва Леонід Черновецький та написав розлогий пост-оду своєму молодшому синочкові Гавриїлу.

Мімімішністю аж порскає Facebook Черновецького.

"Мені скоро 67, і в мене 4-річний син Гавриїл. Він називає себе Габо чи Гаврилушка і, в принципі, хороший хлопець, добрий хлопчик!", - почав свій допис екс-мер.

Черновецький показав архівне фото сина, якого обіцяє виростити українцем

Зі слів Черновецького, він багато працює, тому протягом дня вони з синочком, котрий теж "працює", з нянею та викладачами, практично не бачаться. Зате на ніч татко розказує Гавриїлові казочку, котру сам для нього і вигадує.


"Я притискаюся до його спинки, охоплюю оксамитові рученята, цілую в шийку, і мене охоплює нестримне почуття радості, такого собі всеосяжного щастя, немовби до мене спустилося і дало себе обійняти за крильця з пелюсток білої ромашки боже янголя: біленьке, з бархатистою шкірою, з ляльковими рученятами і ноженятами!", - не пожалів епітетів Черновецький.

А це сини Степана Черновецького зі своїм дядечком Гавриїлом

Малюк любить свого тата більше за свою няню, морозиво та іграшкового собачку. Це Черновецького надзвичайно тішить, хоча він і усвідомлює, що дітки такого віку понад усе люблять тих, хто проводить із ними більше часу.

"Не вір своїй старій голові, - кричить мені серце! Вона мститься тобі за самовпевненість та всезнайство, за твою гордість і хибну впевненість в усьому! Ох і ах!!! І навіть лише заради цих солоденьких миттєвостей людині треба жити!, - написав Леонід Михайлович, побажавши своїм підписникам, щоби і в них таких миттєвостей було якнайбільше.

Як пригадав Черновецький, такими самими лагідними янголятами колись були й його старші діти, а тепер вони, у свою чергу, понад усе люблять його онуків.

Два Леоніди: екс-мер зі своїм старшим онуком-спортсменом

Як відомо, онуків у екс-мера восьмеро. А їхнього дядечка Гавриїла народила на початку 2014-го року друга дружина Черновецького, Олена.

Наприкінці сентиментального допису Черновецький не забув зайвий раз прорекламувати свою книгу, в якій обіцяє навчити, "як збагатіти, не займаючись корупцією".

Фото з Faceboook Черновецького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів