Черновецький написав "Божевільну історію" про "ангелів на землі"

12 квітня 2017, 14:45

Колишній мер Києва Леонід Черновецький згадав про свій письменницький хист, який цього разу вилився у цілу книгу.

11-го квітня він презентував творіння під назвою "Божевільна історія" на сторінці у Facebook та своєму сайті і заявив, що друкувати книгу поки що не збирається.

Презентуючи свою автобіографію, 65-річний Черновецький вдався до спогадів та підбив підсумки свого життя.

"Я прожив незвичне повне життя! Повне перемог і розчарувань, дружби і зради. Але головне, чим пишаюся: ніколи і ні в кого нічого не просив, чинив так, як вважав справедливим, не співпрацював з жодною владою або бандитами, і досяг всього, про що тільки може мріяти будь-яка проста людина, особливо яка виросла без батька і без матеріальної підтримки з боку", - похвалився Леонід Михайлович.


Черновецький зі своїм третім нащадком - сином Гавриїлом, якому у січні виповнилося три роки

"Я пережив все: і бідність, і безпритульність, і багатство, і любов, і дружбу, і, на жаль, підлі зради з боку дуже близьких мені людей, але зумів залишитися самим собою: небайдужою до чужих бід людиною, яка вміє прощати ворогів, любити і щоб її любили", - продовжив він.

Екс-мер зауважив, що ідея написати книгу переслідувала його завжди.

"Моя книга не претендує на "історичність"! Це просто розповідь, як все було ... як зі звичайного безпритульного пацана виріс успішний банкір і політик. Але головне в моїй розповіді - це добрі люди, яких я зустрічав на своєму життєвому шляху",, - повідомив новоспечений письменник.

Це вже друга книга на рахунку екс-мера. Перша називалася "Сповіді мера" і містила багато світлин

"У книзі я назвав їх "ангелами на Землі" ... і якби на хвилину уявити, що ви зустріли справжнього ангела і запитали у нього, чому він такий добрий, відповіді не буде ... адже у нього білі крила і така ж біла душа ... а чому , він такий добрий і променистий - знає тільки один Господь Бог", - поміркував у своєму "космічному" стилі Черновецький.

Як написано у Льоні на сайті - особистість, мер, законодавець, благодійник, а тепер ще й письменник

Цікаво, чи присвятив Леонід Михайлович кілька сторінок своїй екс-дружині Аліні Айвазовій, з якою розлучився наприкінці 2011-го року.

Або своїй нинішній дружині Олені, з якою у 2014-му переїхав до Грузії.

А, може, Леонід Михайлович згадав у своїй "Божевільній історії" Ірену Кільчицьку, яку Айвазова вважала "психічно хворою пліткаркою".

"Один із перших читачів, кому давав її подивитися, сказав: "Погано одне, що все дуже добре ..." Може, ви нарешті зрозумієте, яка я людина..." - висловив надію Черновецький.

Фото з Facebook Черновецького


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів