Батько Маркл заявив, що не приїде на її весілля з принцом Гаррі

15 травня 2018, 10:45

Попри попередні заяви палацу, батько нареченої британського принца Гаррі, Меган Маркл, не поведе дочку до вівтаря. І на весілля, яке відбудеться вже 19-го травня, не приїде.

Важке рішення Томас Маркл прийняв через те, який непривабливий та негативний образ його був сформований у пресі за останній рік. Чоловік, який днями буцімто переніс серцевий напад, пояснив, що не хоче ганьбити свою дочку і королівську родину.

Про це пише TMZ.

Батько Меган Маркл не поведе її до вівтаря

Відколи Меган Маркл почала зустрічатися з представником королівської родини, її батькові не давали спокою папарацці. Вони зробили безліч невдалих знімків чоловіка - коли він купляв пиво, коли виглядав неохайним тощо. Чоловік засмучений тим, що його виставили перед широким загалом як пияка. Як запевнив Томас, він узагалі не п'є пива і купляв його не для себе.


Зі слів Маркла, до нього неодноразово зверталися журналісти, пропонуючи 50-100 тисяч доларів за інтерв'ю, але він відмовлявся. Та нещодавно одна фотоагенція захотіла зняти, як він готується до весілля, в обмін на певну грошову винагороду. Як пояснив Томас, він не думав, що від цього буде якась шкода, і сподівався, що ця фотосесія, навпаки, поможе виправити його імідж у пресі. Він підкреслив, що гроші не були його основним мотивом.

Томасові заплатили за постановочні фото на тему того, як він готується до доччиного весілля

Але все стало ще гірше. Зі слів Маркла, фотографії вийшли "дурні й бундючні". І батько Меган дуже шкодує про те, що пристав на цю пропозицію.

Як розказав Томас, тиждень тому він переніс серцевий напад, але виписався з лікарні, оскільки хотів таки потрапити на весілля доньки. Та зрештою чоловік прийняв рішення не їхати до Британії.

Заяву Томаса Маркла вже прокоментував Кенсингтонський палац. Його представники попросили зважити на те, якими непростими є для Меган останні дні перед весіллям, і проявити розуміння і повагу до неї та її батька "у цій непростій ситуації".

Мати нареченої, Дорія, на весілля приїде. Як відомо, Томас Маркл досі не знайомий із майбутнім зятем. Очікувалося, що його представлять королеві перед весіллям.

Нагадаємо, раніше зведені брат і сестра Меган публічно висловлювали своє обурення тим, що вона не запросила на королівське весілля своїх рідних. Її звинувачували в тім, що вона запишалася і відцуралася від сім'ї. Причому старший брат актриси заявляв, що вона не хоче бачити на весіллі навіть їхнього батька.

Фото з Instagram, з Twitter Кенсингтонського палацу, прінтскрін з сайту The Cut

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів