Данилко про своє "президентство": Нічого страшного в цьому не бачу

19 липня 2018, 13:00

Минулого тижня у пресі обговорювали черговий прощальний тур Вєрки Сердючки, який насправді виявися не таким вже й прощальним.

Після концерту в Одесі Андрій Данилко погодився розповісти "Комсомольській правді в Україні", що саме він мав на увазі та що думає про президентські вибори і деяких гіпотетичних кандидатів на посаду.

Першим, про що запитали Данилка, була, звісно ж, новина про завершення його кар’єри.

"Так, я бачив цей срач, мовляв, у нас останній концерт в Одесі і ми закінчуємо свою кар'єру. Ми не закінчуємо, а просто робимо прощальний тур за участю Сердючки і групи Mountain Breeze. Дякуємо, бо мені вже важко працювати. Хочеться робити ті речі, які хочеться, допомагати хлопцям", - заявив Андрій.


Данилку вже важко виступати, але він хоче допомагати своїм підопічним - гурту з його рідної Полтави Mountain Breeze

"Але за такоъ реакції людей, може, після туру "Я йду" зробити стик "Я повертаюсь"?" - пожартував артист.

"Нещодавно мені телефонували з BBC. Питають: "Андрію, а що ви будете робити, коли закінчиться кар'єра?" Я кажу: "Господи, ви думаєте, що мені треба щось робити?" За 25 років мені хочеться просто походити в капцях… Але мені настільки набридла фальш за 25 років. Я теж сидів в компаніях артистів і сміявся з несмішного анекдоту, пліткував. А потім починаєш думати: навіщо ти це говориш?" - зізнався Данилко.

Данилко втомився від Сердючки і хоче просто походити у капцях

Також Андрія попросили прокоментувати іморвірну участь Святослава Вакарчука і Володимира Зеленського у президентських виборах і запитали, чи сам він не думав балотуватися.

"Я нічого в цьому страшного не бачу, якщо я буду третім. Бог любить трійцю. Було б добре", - заявив Данилко.

"Але ви ж не професіонал, мову не знаєте" - кажуть. Я мову знаю, у мене немає досвіду спілкування. А вам з професіоналом краще жити стало? Ну а толку, що він "вільно розмовляє українською". У вас вже метро по 8 гривень!" - додав Андрій.

Андрій начеюто не проти приєднатися до колег-артистів у передвиборчій гонитві

"Мені здається, людям бракує і завжди бракуватиме звичайних речей, звичайних якостей. Я на Славіка дивлюся. Дай йому Бог здоров'я. Але ці руки... Це просто виглядає смішно. Так само Поплавський робить. У них у всіх ті самі рухи", - розкритикував Данилко.

Руки Вакарчука чомусь не сподобалися Данилку. До слова, сам музикант всіляко заперечує свою кандидатуру на пост президента

"Але ми ж теж розумні люди, розуміємо, що це все не випадково, не тому, що йому так захотілося - і він пішов. Видно, що за ним стоять вагомі люди", - зауважив артист.

Утім, люди думають інакше

Тоді Данилка запитали, що він скаже Порошенку, якщо раптом той йому зателефонує.

"Мені абсолютно все одно - Порошенко чи ні. Я міг би сказати: "Петро Олексійовичу..." Але я не знаю, що йому сказати", - відповів Андрій.

Нагадаємо, торік Данилко вже казав про прощальний тур

Фото "КП", "Таймер", "УП". OREST

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів