Меланія Трамп про чутки щодо зрад чоловіка: Я - мати та перша леді, маю важливіші справи

13 жовтня 2018, 11:02

Дружина президента США Меланія Трамп дала своє перше велике інтерв'ю, відколи стала першою леді.

В ньому вона не стала оминати таких гострих тем, як її стосунки з чоловіком, чутки про його подружні зради, а ще свій скандальний вихід у куртці з написом "Насправді мені байдуже. А вам?". І Меланія таки надягла її навмисне.

Про це йшлося в її розмові з ABC News, пише People.

Меланія Трамп прокоментувала чутки про Дональдові зради

Тоді, у червні, з кричущим написом про байдужість Меланія Трамп злітала в Техас, на військову базу, де утримувалися діти мексиканських мігрантів, яких на кордоні розлучили з батьками. Аутфіт дружини президента викликав бурю в мережі, хай прес-секретар Трамп і запевняла, що це "просто куртка".


"Я надягла ту куртку, щоби сісти в літак і зійти з літака. І це (напис) було для людей і для ліберальних медіа, щоби показати їм, що мені байдуже. Ви не завадите мені робити те, що я вважаю правильним. Це був меседж. Я воліла би, щоби вони зосереджувалися на тому, що я роблю, на моїх ініціативах, ніж на тому, що я надягаю", - оголосила Меланія.

Нагадаємо, екс-помічниця Дональда Трампа, Омароса Ньюман-Маніголт вважає, що в подібних публічних демаршів Меланії інша ціль - мститися чоловікові та виставляти його дурнем перед усім світом.

А "колоніальний" капелюх - це був який меседж?

Та 48-річна перша леді запевняє: у них із Дональдом усе прекрасно, а скандали з імовірними коханками чоловіка їй по цимбалах.

"Так, у нас все добре. Так. Це спекуляції медіа, плітки", - наголосила Меланія цілком у дусі Дональда, який полюбляє словосполучення "фальшиві новини".

Що ж до ймовірних походеньок Трампа наліво, про деталі яких, завдяки порнозірці Стормі Деніел, тепер не знає хіба що лінивий, то першу леді це "не обходить".

"Я - мати і перша леді, я маю важливіші справи, про які треба міркувати, і які треба робити", - відрізала вона.

Першій леді нема коли думати про такі дрібниці, як шльопала там чи не шльопала порнокраля по дупі її чоловіка

Нагадаємо, якщо Деніелс каже правду (принаймні, це підтвердив поліграф), то Дональд Трамп зраджував свою дружину, коли вона щойно народила йому сина Беррона. Причому пишнотіла порнозірка буцімто була не єдиною, з ким крутив роман жонатий бізнесмен. Колишня модель Playboy заявила, що теж спала з чоловіком Меланії, і публічно вибачилася перед першою леді.

Як відомо, також у своєму інтерв'ю Мелані Трамп назвала себе людиною, яку нині цькують найбільше за всіх у світі.

Фото з Facebook Білого дому

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів