Народиться суперзірка: астролог дав прогноз щодо малюка принца Гаррі та Маркл

15 квітня 2019, 12:30

Британський принц Гаррі та його дружина Меган Маркл уже з дня на день чекають на появу первістка. Хлопчик це буде або дівчинка, на кого схожий, як зватиметься, чи матиме титул принца чи принцеси - відповідей на всі ці питання страшенно цікавлять шанувальників королівської родини.

Їм доведеться набратися терпіння. Але бодай щось про дитинку вже зараз може розказати астролог.

По коментар до фахівця звернулося Reuters.

За гороскопом дитина буде Тільцем. Зі слів астрологині, яку звати Черіс Мілона, Юпітер нині перебуває у Стрільці, а Венера незабаром увійде в Овна, а це - "прекрасне, вогняне розташування".


 
Астролог запевняє, що майбутній син або донька подружжя буде справжньою зіркою

"Ми бачимо дитину, яка народжується з сильними компонентами екстраверсії, палкості, відваги, сяйва суперзірки", - запевнила Мілона.

Проаналізувавши гороскопи Гаррі та Меган, астрологиня дійшла висновку, що вони, Діва та Лев, стануть прекрасними батьками.

"Вона - прекрасна мати, дуже турботлива. Він - бездоганний батько, відповідальний, дуже порядний. Але що я помітила у схемах, так це те, що в батьківстві Гаррі насправді буде терплячіший, ніж Меган", - зазначила експертка.

Також Черіс запевнила, що Маркл, навіть якби й не вийшла за принца, усе одно була би дуже відомою людиною. Усе це завдяки тому, що має Сонце в першому домі, пояснила вона.

Нагадаємо, відомий експерт-криміналіст уже намалював приблизні портрети сина чи доньки Гаррі й Меган.

До слова, наш ТаблоID-тоталізатор показує, що, вірогідніше, буде таки дівчинка. А ви не забули проголосувати?

Фото з Instagram принца Гаррі та Меган Маркл

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів