Потап уперше розказав, як син поставився до його весілля з Настею

10 червня 2019, 11:19

Продюсер Олексій Потапенко вперше розказав про те, як почувається після оголошення стосунків із Настею Каменських.

Також шоумен прокоментував стосунки з екс-дружиною Іриною Горовою та розповів, як їхній син Андрій сприйняв весілля тата з іншою жінкою.

"Це було дуже важко!", - зізнався Потап, говорячи з Катериною Осадчею у програмі "Світське життя" про те, як протягом років приховував свою кохану.

"І мені було важко як чоловіку, тому що хотілося розказати всьому світу про те, хто ж вона, що я її так сильно люблю, що вона у мене просто є! І ось нарешті – впала ця завіса, і нам стало так легко", - зазначив продюсер.


 
Ще пару тижнів тому Потап і Настя тримали своє кохання у секреті, а зараз шоумен уже хвалиться обідом, який готує для нього новоспечена дружина

"Можливо, хотілося б зробити це раніше, але, знаєш, у мене була родина, робота, діти. Поки ми все вирішували за лаштунками – минуло багато часу. Я не приховую: я люблю Настю Каменських! Я такий щасливий чоловік! Хай всі заздрять, ненавидять, люблять – мені все одно. Я чесний перед собою!" - заявив Потап.

 
Відтепер на сторінках Потапа і Насті купа сімейних фото разом

Роман Олексія і Насті розвивався на очах у його вже колишньої дружини Ірини Горової. На запитання, яким чином вдалося зберегти такі дружні стосунки, шоумен сказав:

"Треба віддати належне Ірині. Для неї було дуже важливо не виносити стосунки на люди. Це не дипломатія. Це дружба, це робота, ми вже як родичі… Легше за все посваритися і розійтися, а ми ще й працюємо разом, поважаємо одне одного. Ірина – мати мого сина, і завжди буде нею. Я ставлюся до неї з великою повагою".

 
Ірина Горова раніше вже розказувала, яким чином їм вдалося залишитися бізнес-партнерами і друзями

Також для Потапа було важливо правильно пояснити сину Андрію все, що відбулося.

"Це все делікатно треба було зробити, тому що Андрюша дуже любить маму. Це було дуже непросто мені зробити", - зізнався Олексій.

 
Андрію 10 років, а він уже читає реп

"Я розповідав йому потрошечку, і ми дійшли до того, що я сказав йому: "Синку, якщо я одружуся, то як ти відреагуєш?", він сказав: "Якщо це для тебе добре, то я буду робити все, що добре для мого тата!". Він прийшов на весілля, підтримав мене", - розказав продюсер.

"Я бачу, як сваряться родичі, колишні чоловіки з дружинами, а я не хочу так. Я хочу стосунків, я хочу "Санта-Барбару", мені це подобається", - зізнався Потап.

Нагадаємо, весілля Каменських і Потапенка відбулося в Києві 23-го травня. А вже наступного дня молодят полетіли до Туреччини відпочивати.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів