Седокова про дочку в Америці: Відчуваю, якісь ниточки рвуться між нами

14 червня 2019, 17:55

Уже понад рік співачка Ганна Седокова живе окремо від своєї дочки Моніки, яка, за рішенням суду, мешкає в Америці разом із татом та бабусею.

В інтерв’ю журналу "Антенна" Аня розказала, як важко їй дається відстань, і що змінилося за цей час у стосунках з донею.

"Відстань - це, безумовно, проблема. Я можу літати до дочки, але, вирушаючи до неї, залишаю тут двох дітей. У цьому є складнощі, особливо з Гектором. З ним щоразу щось трапляється: то він захворює, то вередує без мене. Я хотіла спробувати злітати втрьох, зробила візи, але так і не зважилася", - жаліється Седокова.

 
Ані заборонено викладати фото Моніки в мережу, тому там є тільки старі світлини

"Для маленької дитини 16 годин в літаку, ще й з пересадкою, - це дуже складно. З Гектором не можна вирушати в Америку на тиждень, як роблю я, потрібно мінімум на місяць через відстані, різницю в часі. І зараз для мене найбільий біль - те, що дітки не спілкуються так, як могли б. Але вони передають одне одному малюнки, записують відео", - розказала співачка.

Утім, найбільше Аню обурює те, що Моніка віддаляється від неї.

"Відчуваю, якісь ниточки рвуться між нами. По телефону складно говорити кожен день. Просто дитина не може присвячувати тобі стільки часу по телефону: у неї своє життя, веселощі, друзі. До того ж важко події свого життя викладати по телефону. Нещодавно Моніка каже: "Мамо, а якщо ти переїдеш до нас, тато не може, а ти?" Кажу: "Донечко, ну як же я переїду, на що буду я жити, як заробляти?" – переказує ситуацію Седокова, яка ще кілька років тому жила у Лос-Анджелесі.

 
Свіжих фото вчотирьох на сторінці Седокової немає

"Дуже складно, коли у Моніки іноді трапляються невеликі проблеми в школі. І якщо так зараз відбувається, не знаю, як буде далі. Лаятися на неї по телефону безглуздо, коли у вас 40 хвилин на розмови, витрачати півгодини на лайку і виховання не хочеться. Якщо раніше я була дуже сувора, сиділа над дітьми, казала: ви повинні писати, читати. Нехай зараз Моніці зі мною буде весело, безтурботно. Вона і так мене рідко бачить", - зауважила Аня.

"Щоби поговорити з нею, іноді встаю дуже рано, а деколи не сплю до 3 ночі. І дуже чекаю літа - для мене це порятунок. Сподіваюся, тоді все буде трохи по-іншому. І ми зможемо надолужити згаяне. Мене гріє, що головну ниточку між мамою і дочкою порвати неможливо", - сказала Седокова.

 
У Максима в Instagram теж нема нових фото з дочкою

Нагадаємо, з літа 2018-го Ганна має право проводити все літо з дочкою Монікою, окрім трьох тижнів, які дівчинка має бути з татом Максимом Чернявським.

До речі, травневі свята Аня провела зі всіма дітьми у Туреччині.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів