"Буває непросто": Меган Маркл чесно зізналася, як їй живеться з принцом Гаррі

17 липня 2019, 16:04

Дружина британського принца Гаррі Меган Маркл досі ніколи публічно не жалілася на те, як їй, новачку, в королівській родині. Ні тоді, коли одна з принцес "ненавмисне" потроллила її расистською прикрасою, ні тоді, коли її стали цькувати в Інтернеті.

Утім нарешті жінка зізналася: буває непросто.

Про це Меган сказала своєму співвітчизнику, американському реперові Фарреллу Вільямсу. Із ним герцогиня поспілкувалася на лондонській прем'єрі "Короля Лева". Відео їхньої розмови записала газета The Sun.


"Я такий щасливий за ваш союз. Кохання - це прекрасно. Ніколи не слід приймати його як належне. А що воно означає у сьогоднішніх умовах, я просто хотів сказати вам, яке велике значення це має для багатьох із нас... ми за вас уболіваємо, люди!", - емоційно звернувся Вільямс до Гаррі та Меган.

"О, спасибі. З ними буває непросто", - відповіла Маркл.

Цікаво, кого ж мала на увазі колишня актриса. Може, ЗМІ, що не дають їй спокою. Може, королівську сім'ю. А може, свого батька та інших родичів, які ллють на неї бруд у пресі та соцмедіа.

Нагадаємо, подейкували, що донедавна Меган Маркл вела таємний Instagram, щоби слідкувати за акаунтами друзів. Але разом із цим вона стала читати таку велику кількість негативу на свою адресу, що виникла загроза для її психічного здоров'я.

Відео The Sun з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів