6-річну доньку блогерки Альони Лоран ледь не викрали злочинці з вимогою викупу

Четвер, 22 жовтня 2020, 09:52

6-річну дочку блогерки і телеведучої Альони Лоран ледь не викрали злочинці, які хотіли отримати за дитину викуп 200 тисяч доларів. Але правоохоронці завадили операції.

Про це повідомила Нацполіція, а пізніше і сама Лоран в Instagram.

За даними слідства, учасники організованої ретельно готувалися до вчинення злочину, розподіливши між собою ролі та орендувавши будинок, у якому мали намір утримувати дитину.

"Так, Габі хотіли викрасти. Сума викупу склала 200000 $. Не вийшло, тому що нас свідомо попередили правоохоронні органи. Ми були готові. Замах планувався з 4 серпня. Було стеження. Габі нічого не знає і ні морально, ні фізично не постраждала", - написала Лоран у мережі.

 
Альона Лоран ледь не стала жертвою злочинців, які хотіли викрасти її дочку

"Зловмисники вже закриті. Термін вироку від 8 до 15 років тюремного ув'язнення. Якби не правоохоронці і не інсценування викрадення - все могло б бути сумно. Під чуйним керівництвом проводилася спецоперація. Ми шалено вдячні всім хлопцям за те, що наша дочка в безпеці, і весь цей час поки я вела переговори з викрадачем, була в готелі, дивлячись мультики, нічого не підозрюючи", - зазначила блогерка.

 
У блогерки та її чоловіка троє дітей: дочка і два сина, найменшому Адаму лише 10 днів

"Хочу зробити акцент, що в світлі погроз на адресу моєї родини групою людей це тільки початок. Викрадачами Габі виявився сусід через стіну, з яким ніколи не було конфліктів. Але ... який прослуховував розмови наші на задньому дворику щодо бізнесу. Він, його дружина і подільник заарештовані без права внесення застави", - повідомила Лоран.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Спасибо за Ваше беспокойство ! Да, Габи хотели похитить. Сумма выкупа составила 200000$ Не получилось, потому что нас заведомо предупредили правоохранительные органы. Мы были готовы. Покушение планировалось с 4 августа. Была слежка. Габи ничего не знает и ни морально ни физически не пострадала. Злоумышленники уже закрыты. Срок приговора от 8 до 15 лет тюремного заключения. Если бы не правоохранители и не инсценировка похищения - все могло быть печально. Под чутким руководством проводилась спецоперация. Мы безумно благодарны всем ребятам за то что наша дочь в безопасности и все это время пока я вела переговоры с похитителем , была в гостинице смотря мультики, ничего не подозревая . Хочу сделать акцент что в свете угроз в адрес моей семьи группой людей это только начало. Похитителями Габи оказался сосед через стену, с которым никогда не было конфликтов. Но ... который прослушивал разговоры наши на заднем дворике относительно бизнеса. Он, его жена и подельник арестованы без права внощения залога. Благодарю все высшие силы и ребят в виде помощи за то, что наша дочь жива, здорова и невредима . А претенденты на «чужое» наказаны. 🙏 спасибо всем за поддержку . Пусть послужит примером тому кто лезет в семью ведьмы. Роя мне яму в ней окажетесь сами.

Публикация от Алена Лоран (@alyona__loran) 21 Окт 2020 в 11:48 PDT

 
Багато років тому Лоран називали "спасібушечкою" 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Спасібушечка" Лоран показала новий ніс та висловилася про Майдан

"Спасібушечка" Лоран розповіла, як полювати на багатіїв

"Спасібушечка" Лоран виходить заміж за американця


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів