$10 мільйонів зарплатні та рідня при ділі: як заробляє Аліна Кабаєва

25 листопада 2020, 17:47

Уже багато років колишню гімнастку Аліну Кабаєву називають тіньовою першою леді Росії.

Їй приписують кількох дітей від російського президента Володимира Путіна та кажуть, що саме вона вмовляє гаранта піти з посади через хворобу.

Але розмір заробітків Аліни лишається загадкою, яку частково розгадали журналісти видання The Insider.

Як відомо, у 2014-му році Кабаєва пішла з Держдуми та стала головою ради директорів Національної медіа групи (НМГ), акціонером якої є олігарх Юрій Ковальчук - експартнер Путіна по кооперативу "Озеро".


Ця компанія не публікує свої річні звіти та не відповідає на запити журналістів. Але у 2018-му в мережу злили базу Федеральної податкової служби, і виявилося, що за рік Кабаєва заробила 785 мільйонів рублів (близько 10 мільйонів доларів).

 
Досі достеменно невідомо, скільки у Кабаєвої дітей. Рік тому російські ЗМІ писали, що вона народила двійню, а до цього - що в неї вже троє нащадків від Путіна

На посаді депутатки Держдуми вона отримувала у 80 разів менше. Скільки заробляє Кабаєва зараз - невідомо, бо на запит журналістів у НМГ так і не відповіли.

Не лишилися обділені й родички Аліни. Так "теща" Путіна, Любов Кабаєва нині керує спортивним фізкультурно-оздоровчим комплексом "Кунцево" - причому напрочуд ефективно, адже на держпідрядах він заробив 176 мільйонів рублів (2,3 мільйона доларів).

Цікаво, що їздить Любов на Range Rover, який зареєстровано за тим же номером телефону, що і Mersedes-Benz прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова.

 
Маму Аліни теж непогано влаштували

Належить СФОК "Кунцево" ТОВ "Резерв-М", яке буцімто контролює Лейсан Кабаєва, Алінина сестра. Працює вона у Аліниному ж благодійному фонді. Розташований цей фонд, знов-таки, в будівлі, яка належить СФОК.

Також повідомляється, що Лейсан володіє квартирою площею в 228 квардратних метрів у Москві. Її на сестру спортсменки в 2009-му році переоформив Григорій Баєвський, підлеглий олігарха Аркадія Ротенберга.

Нагадаємо, ходили чутки, що діти Путіна та Аліни Кабаєвої записані саме на Лейсан.

Не бідує в цій родині й 85-річна бабуся. Від того ж Баєвського старенькій дісталася земельна ділянка та будинок у престижному селищі Московської області. Щоправда, офіційною власницею є людина, дотична до фонду Кабаєвої.

Як відомо, через Баєвського дорога нерухомість начебто перепала і такій собі Алісі Харчевій, яка іще студенткою знялася в сексі-календарі до дня народження Путіна.

Фото з сайту The Insider та з соцмереж

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Дарунок від Путіна": Кабаєва очолила медіахолдинг

Кабаєва народила Путіну дочку - ЗМІ

Світові ЗМІ зацікавилися "стрімкою медіа кар'єрою" Кабаєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів