Ніякого фізичного насилля та не залетіти в 16: Морозюк назвала головні правила виховання сина

2 березня 2021, 17:03

Ексдружина футболіста Миколи Морозюка, Ірина Морозюк назвала основні правила, за якими вона виховує свого улюбленого чоловіка – 5-річного сина Іллю.

У своєму Instagram Іра запевнила, що буде свекрухою, яка не вважатиме невістку "картоплею".

"У мого малого є кілька основних правил, стосовно дівчат. З дівчинкою та жінкою будь-якого соціального статусу і зовнішнього вигляду не можна сперечатися, лаятися, ображатися на них, підвищувати голос і, звичайно, категорично ніякого фізичного насильства, крім того, що вона сама захоче темної ночі", - заявила Морозюк.

 
Сину Морозюків нещодавно виповнилося 5

"Чоловік повинен дарувати подарунки, турботу і абсолютно нічого не чекати взамін. Матеріальне становище його сім'ї залежить виключно від нього. Жінка хоче працювати - добре, не захоче - теж добре", - вважає Ірина, яка сама досі живе за рахунок Морозюка.

 
Сама Іра працювати не захотіла і не робить цього досі

"Він має право вибрати собі будь-яку наречену незалежно від віку, зовнішності, національності тощо. Цинічну, шлюховату, з цицьками або без, з одним золотим зубом або навіть без нього, для мене це зовсім неважливо.. тому що всі його перемоги або поразки в особистому житті - це його проблеми, і тільки йому за це відповідати", - наголосила Ірина.

 
Цікаво, чи має син, на думку Ірини, і маму забезпечувати в майбутньому

"Головне - не залетіти в 16, тому що я з натовпом дітей няньчитися не збираюся. Дівчата, виховаю найкращого мужчину", - запевнила Морозюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мені все до лиця": Морозюк показалася з синім, рожевим та русявим волоссям

"Незайманка, мілфа, шльондра - це неважливо": Морозюк пояснила, чому ексчоловік утримує її після розлучення

Все ще заміжня Морозюк живе на гроші чоловіка та планує повторну пластику носа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів