Ніякого фізичного насилля та не залетіти в 16: Морозюк назвала головні правила виховання сина

Вівторок, 2 березня 2021, 17:03

Ексдружина футболіста Миколи Морозюка, Ірина Морозюк назвала основні правила, за якими вона виховує свого улюбленого чоловіка – 5-річного сина Іллю.

У своєму Instagram Іра запевнила, що буде свекрухою, яка не вважатиме невістку "картоплею".

"У мого малого є кілька основних правил, стосовно дівчат. З дівчинкою та жінкою будь-якого соціального статусу і зовнішнього вигляду не можна сперечатися, лаятися, ображатися на них, підвищувати голос і, звичайно, категорично ніякого фізичного насильства, крім того, що вона сама захоче темної ночі", - заявила Морозюк.

 
Сину Морозюків нещодавно виповнилося 5 

"Чоловік повинен дарувати подарунки, турботу і абсолютно нічого не чекати взамін. Матеріальне становище його сім'ї залежить виключно від нього. Жінка хоче працювати - добре, не захоче - теж добре", - вважає Ірина, яка сама досі живе за рахунок Морозюка.

 
Сама Іра працювати не захотіла і не робить цього досі 

"Він має право вибрати собі будь-яку наречену незалежно від віку, зовнішності, національності тощо. Цинічну, шлюховату, з цицьками або без, з одним золотим зубом або навіть без нього, для мене це зовсім неважливо.. тому що всі його перемоги або поразки в особистому житті - це його проблеми, і тільки йому за це відповідати", - наголосила Ірина.

 
Цікаво, чи має син, на думку Ірини, і маму забезпечувати в майбутньому 

"Головне - не залетіти в 16, тому що я з натовпом дітей няньчитися не збираюся. Дівчата, виховаю найкращого мужчину", - запевнила Морозюк. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мені все до лиця": Морозюк показалася з синім, рожевим та русявим волоссям

"Незайманка, мілфа, шльондра - це неважливо": Морозюк пояснила, чому ексчоловік утримує її після розлучення

Все ще заміжня Морозюк живе на гроші чоловіка та планує повторну пластику носа


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів