"Дізналася зі ЗМІ": дружина DZIDZIO розказала про їхнє розлучення та поділ майна

12 травня 2021, 16:10

Співак Михайло Хома, він же DziDzio нещодавно повідомив про розлучення зі своєю дружиною Ярославою (Slavia). Виявляється, жінка не знала про плани артиста оголосити про це ЗМІ, як і про те, що він навіть уже розпочав шлюборозлучний процес.

Про своє життя з Дзідзьо, про плани щодо дітей, яким не судилося здійснитися, і про те, як пара ділитиме майно, Ярослава розказала в програмі "Викриття".

"Це одна з причин, це ще раз підтвердило, що ми нарізно. Сім'я - це "ми" для мене, і ми маємо разом обговорювати ці моменти", - прокоментувала Ярослава несподівані для себе одкровення Михайла Каті Осадчій.

 
Ярслава Хома не знала, що Михайло збирається публічно оголосити про їхнє розлучення
фото з instagram

Зі слів жінки, вони з Михайлом повинні були разом подавати заяву про розлучення. Але зі ЗМІ вона взнала, що засідання вже відбулося. Ярослава зізналася, що була ошелешена, адже жодної повістки вона не отримувала.

"Я рoзчарувалася в сім'ї, саме в нашій сім'ї, тому що в мене по факту її й так не було. Думаю, мене зараз ніхто не зможе звинуватити в тому, що я недочекала, недотерпіла, чогось недоробила. Бо я зробила все що можу, моя совість чиста", - зазначила вона.

Як пояснила Ярослава, всім займається адвокат чоловіка. Розподіл майна відбуватиметься вже після розлучення, одначе жінка вточнила, що гроші вкладені в творчість Михайла. Наразі співак орендує для дружини квартиру, а їздить вона на 10-річному авті Lexus, яке він на неї переоформив раніше.

"Я знаю, що він порядний чоловік, знаю, що він мене не образить", - підкреслила вона.

 
Пара була разом близько 20 років

Як розказала Ярослава, за багато років спільного життя Михайло так і не дозрів до дітей. Хоча вони з ним уже навіть вибрали ім'я для первістка - Оскар.

"Я розуміла, що Михайло напрацюється, і йому захочеться дітей, то я чекала момент, коли він сам захоче, коли він сам попросить, коли це буде вчасно. Моє життя перетворилося в чекання", - зізналася жінка.

Не підтримував Дзідзьо й кар'єрних прагнень дружини.

"Він говорив: "Я хочу бути спокійний, хочу, щоб ти була вдома...Якщо ти станеш зіркою, ти мене кинеш", - пригадала вона.

 
DziDzio не підтримував Slavia як співачку

Зі слів Ярослави, про те, що в її шлюбі не все гаразд, її ще деякий час попереджала мама, хоч вона й любить свого зятя мов рідну дитину.

"Це неправильно. Я би хотіла для тебе чогось кращого, щоби якийсь спокій був... Я бачу, що ти не знаходиш собі місця біля того чоловіка. Що ти його боїшся", - навела її слова Ярослава.

У самої дружини Дзідзьо були підозри, що в артиста може бути інша. Зокрема Ярославу тривожили пізні дзвінки та повідомлення, які він отримував. Хай там як, але зі шлюбу зі співаком вона винесла важливий урок.

"Не потрібно розчинятися в чоловікові, не потрібно слідкувати за ним, потрібно слідкувати за собою і займатися улюбленою справою", - підкреслила жінка.

 

Дружина DziDzio зізналася, що їй нелегко буде наважитися на нові стосунки, і вона не шукатиме нового чоловіка через Tinder. Але точно знає, яким він має бути.

"Я хочу, щоби це була людина з добрим серцем, з теплотою такою душевною, з цими обіймами, поцілунками, щоб чоловік мною гордився, щоби він хотів мене показувати всім, щоби він мною просто гордився. І такому чоловікові я готова просто небо прихилити", - запевнила вона.

Нагадаємо, нещодавно про розлучення оголосила ще одна, здавалося би, зразкова зіркова пара: Олексій "Позитив" Завгородній та його дружина Анна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Дружина DZIDZIO про рішення розлучитися: Відчула, що втрачаю себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів