Фролова зізналася, що завагітніла від першого ж сексу з давнім знайомим та мало не втратила малюка

16 червня 2021, 14:26

Телеведуча Василіса Фролова, яка в березні народила первістка від продюсера Дмитра Котеленця, розказала, як починався їхній роман. Власне, розпочався він із вагітності.

Про це, а ще про складні пологи, в яких вона мало не втратила маленького Родіона, 43-річна Василіса поговорила в інтерв'ю з Анною Олицькою.

Зі слів Фролової, вони з Котеленцем були знайомі давно, і чоловік їй подобався, але поки він був одружений, це для телеведучої було табу. Доленосним для обох став її переїзд до нової квартири.

 
Василіса завагітніла в 42 роки, коли вже зневірилася, що це може статися
фото з instagram фролової

"Я довго шукала цю квартиру, вона одразу мені сподобалася, я її придбала. Я там робила ремонт. Так сталося, що Діма, батько моєї дитини, увійшов до мого життя дуже неочікувано. Це сталося дуже спонтанно. Це була переписка в соцмережах, це була дуже весела переписка. Хоча ми одне одного дуже давно знаємо, років 15. Ми з ним просто переписувалися і це виявилося дуже весело. Він раптом опинився у мене в гостях, я кажу, от поїхали перевозити коробки, я тут переїжджаю. І ми пів о на п'яту ранку почали перевозити коробки з книгами", - пригадала Фролова.

"Все дуже швидко закрутилося. І виявилося, що ця квартира стала для мене щасливою. Тому що мені треба було заземлитися і треба було там вперше переночувати, щоб завагітніти", - поділилася вона.

 
Первісткові телезірки вже три місяці

Вагітність стала для Василіси дуже радісним періодом. Вона навіть жартує, що Родіон так багато усміхається, бо його мама весь час сміялася. А от пологи, під час яких Фролова планувала правильно дихати, не вдаватися до анестезії та слухати джаз, обернулися справжнім жахіттям.

"Вони (лікарі) сказали, що там мова йшла на хвилини, навіть не на години", - розказала Фролова.

Виявляється, в Родіона було подвійне обвиття пуповиною. Василіса забила на сполох, коли дитина в її животі перестала рухатися. У пологовому її опасіння підтвердилися, і жінці зробили терміновий кесарів розтин, завдяки чому встигли врятувати хлопчика.

Як запевняє Василіса, кращого тата, ніж Дмитро, неможливо собі навіть уявити. Про шлюб телеведуча навіть не думає, адже в них і так усе прекрасно.

 

"Ми наші стосунки рахуємо з вагітністю. Він говорить: "Скільки ми там з тобою знайомі? Другий триместр?", - пожартувала вона.

Головна порада, яку тепер, із власного досвіду, Фролова може дати жінкам: жити своїм життям та отримувати задоволення тут і зараз. Лише тепер вона усвідомлює, що не було потрібно нікого шукати, адже її людина прийшла до неї, коли настав час.

Нагадаємо, раніше Василіса розказувала, як зберегти прекрасну фізичну форму після пологів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це гени та ГВ": ласунка Фролова вразила скинутими кіло

Фролова у спідньому показала кумедне фото з 3-місячним сином

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів