"Я не опускаю руки": Харчишин розповів про тяжку хворобу сина та розлад із дружиною

26 листопада 2021, 17:45

Фронтмен гурту Друга ріка Валерій Харчишин вирішив розповісти про серйозні випробування, через які останні кілька років проходить його родина.

Середнього сина музиканта, Євгена вразила тяжка хвороба, і надії на одужання хлопчика майже нема. Ця біда позначилася і на стосунках Валерія з дружиною Юлією.

Про це Харчишин розказав "ЖВЛ", пояснивши, що як ділишся з кимось, то стає бодай трохи легше.

 
У Валерія та Юлі троє синів
фото з instagram харчишина

Синового діагнозу Валерій розкривати не став.

"Це хвороба не та, що відбирає життя, але вона просто робить тебе іншою людиною. І він уже не той, чи він знає, хто він насправді", - сказав він.

Зі слів 47-річного музиканта, шансів на одужання в сина мало. Хоча він спілкувався з лікарем, який спостерігав позитивні результати в дорослих пацієнтів.

"Я не опускаю руки насправді, я переконав себе в тому, що змінювати слід не дитину, яка живе в нових реаліях, а змінювати потрібно себе. Я насправді думаю більше навіть не про те, як він буде існуватти, поки ми живі. Я думаю про те, коли нас не буде, як він буде?", – зізнався артист.

Харчишин не став приховувати, що випробування не зміцнило його стосунки з дружиною, а навпаки, віддалило їх одне від одного.

 
У листопаді пара мала би святкувати 13-річчя свого шлюбу
фото з instagram

"Кожен окремо жили життям хворої дитини і не зважали одне на одного. Зв'язок втратився. Сказати, що я не намагався налагодити, чи не робив достатньо якихось кроків назустріч - це не так. Можливо, не так робив їх. Можливо, дружина не так це робила", - розповів чоловік.

Валерій не став відповідати на запитання, чи живуть вони з Юлією зараз разом. Але запевнив, що вони дбають про спільних дітей і залишаються друзями та близькими людьми.

Нагадаємо, в 2016-му році пара втратила ненародженого малюка.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів