Крісті Брінклі про небезпеку радіаційного забруднення під час війни в Україні: Світ не може дозволяти грати в російську рулетку

10 березня 2022, 13:00

Американська модель та актриса Крісті Брінклі назвала "дивовижною щасливою випадковістю" те, що внаслідок війни, розв'язаної росією проти України, досі не сталося ядерної катастрофи.

Зірка, яка є віцепрезиденткою організації Radiation and Public Health Project, дуже стривожена ситуацією з АЕС, захопленими росіянами.

Брінклі написала відкритого листа про це до The New York Times, повідомляє People.

 
фото getty images

"Кожне українське життя, втрачене внаслідок цього невиправданого вторгнення, буде втрачено марно, якщо земля, яку люблять українці, стане забрудненою радіацією та непридатною для життя. Для росіян це також стане неосяжною втратою, а катастрофа може призвести до масової евакуації в Європі, оскільки радіація не визнає кордонів", - наголосила Крісті.

Модель вважає, що слід невідкладно зібрати міжнародну групу експертів, щоби розробити правила захисту атомних електростанцій під час війни

"Ми не можемо просто сподіватися на те, що нам пощастить наступного разу; світ не може дозволяти грати в російську рулетку!", - закликала Брінклі.

Раніше в своєму Instagram зірка закликала підтримати українців та окремо відзначала відвагу родини Зеленських.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не можу тихо сидіти й дивитися": Пенетьєрі створила організацію для допомоги Україні

"Мир – це право кожного": Енн Хетевей підтримала Україну та пожертвувала гроші відразу у три фонди

"Ми бачимо тебе": співачка з "Крижаного серця" відгукнулася на пісню української дівчинки у бомбосховищі. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів