"Кожен воює як може": Денисенко зізналася, що не засуджує чоловіків, які зараз коло своїх жінок

31 березня 2022, 14:05

Акторка Наталка Денисенко вважає, що під час війни не всі чоловіки неодмінно мусять протистояти "рашляндії" зі зброєю в руках. Головне - це намагатися бути корисним своїй країні та робити все для перемоги.

Зірка, чий чоловік, актор Андрій Федінчик зараз у теробороні Житомира, визнала, що спочатку й сама не хотіла його туди відпускати.

Про це Наталка написала в Instagram.

 
Чоловік Денисенко, Андрій Федінчик зараз у ТрО
фото з instagram денисенко

"...Я пам’ятаю нашу розмову ще до війни, він мені казав що, якщо "щось станеться" він, не роздумуючи, піде в оборону. Я, зі своєю інфантильністю, звичайно, казала, що не пущу, що хай воюють ті, хто на це вчився і тд…на що він відповів : Наташ, якщо всі будуть так думати , то хто тоді піде?", - поділилася зірка "Кріпосної".

"Тому коли мій чоловік в другий день війни домовився, що його візьмуть до батальйону, я сприйняла це як належне", - додалв вона.

Наталка не приховує, що переживає за коханого щодня, надто тепер, коли Андрій вирушив на воєнні навчання.

 
Із чоловіком і татом Наталка та маленький Андрійко зараз спілкуються ось так

"Я зовсім не засуджую тих чоловіків, які зараз оберігають своїх жінок або займаються іншою допомогою під час війни, адже кожен воює як може, і навіть ми, мами з дітьми, не сидимо без діла, бо зрозуміло одне - це наша спільна війна і в ній немає жодного байдужого українця!!! А якщо і є, то це не українці, а тільки назва. Бо за ці дні ми зрозуміли, чого насправді варта наша Велика нація!", - наголосила Денисенко.

"Прошу всіх - намагайтеся бути корисними, робіть все для перемоги, об’єднуйтеся, наберіться терпіння, бо зараз у нас всіх одна єдина ціль - зберегти максимум життів, зберегти нашу Державу і назавжди вигнати зі своїх земель рашляндію!", - підсумувала вона.

Нагадаємо, поки Наталка не може займатися акторством, вона вирішила вчителювати: зірка викладає українську мову онлайн.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наталка Денисенко: Ми не маємо себе картати, що ненавидимо цих людей з русні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів