"Це життєво необхідно": "Один в каное" закликали переходити на українську

— Четвер, 31 березня 2022, 17:45

З початку війни чимало людей, які раніше в побуті спілкувалися російською, вирішили свідомо перейти на українську мову.

Учасники гурту "Один в каное" закликали слухачів якнайшвидше почати спілкуватися українською, щоби назавжди звести кордон між Україною та росією.

"Ми знаємо, що ви говорите різними мовами, ми не раз чули це на наших концертах, ми читали це в коментарях під нашими постами та відео. Ми чудово розуміємо, якій наглій і наполегливій русифікації піддавалась Україна впродовж кількох століть", - зазначили учасники колективу.

 

За словами виконавців, їм пощастило народитися у містах, де українська, як мамо і тато.

"У кожного з нас своя історія, своє трактування, своя впертість. Але всі "але" такі неважливі і мізерні, коли бомби летять в тіло нашої нації, а за ними чути слова: "межі росії проходять там, де проходять межі російського язика", - написали артисти.

"Тож переходьте на українську мову, навіть якщо вона для вас не рідна! Не бійтесь і не соромтесь робити помилки, почуватись незручно, говорити суржиком! Говоріть українською і вона вас прийме і пройме, і стане міцним кордоном між Україною та росією назавжди!", - закликали "Один в каное".

 
Учасники гурту спілкуються лише українською, і закликають фанатів переходити на державну мову

"Переходьте на українську, бо це життєво необхідно! Заради вас, заради ваших дітей, заради нашої нової України. Якщо ми не зробимо цього сьогодні і не станемо єдиною сильною українською нацією, без роздвоєння і хвороби зросійщення - війна ніколи не покине наш дім", - наголосили учасники гурту.

Нагадамо, раніше співачка Наталія Могилевська пояснила, чому не засуджує колег, які мовчать про війну, і чому Україні знадобляться три державні мови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 Донька Брежнєвої розмістила великий текст - зізнання в любові до рідної України

Федишин пояснила, чому ніколи не співала російською


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів