Grammy-2022: Міка Ньютон та Джон Ледженд заспівали разом на підтримку України. ВІДЕО

4 квітня 2022, 07:40

У ніч з 3 на 4 квітня в Лас-Вегасі відбулася церемонія нагородження музичною премією Grammy-2022.

На відміну від "Оскара", де не дали слово президенту Володимиру Зеленському, на Греммі пролунала його потужна промова, у якій він закликав світ продовжувати підтримувати Україну.

"Війна — що ще більше протилежне музиці? Тиша зруйнованих міст і вбитих людей. Ми захищаємо нашу свободу. Жити. Любити. Звучати. На нашій землі ми воюємо з росією, яка своїми бомбами несе жахливу тишу — мертву тишу. Наповніть тишу своєю музикою", - звернувся до гостей премії Зеленський.

 
Фото Getty Images

Після промови президента на сцену вийшов музикант Джон Ледженд, щоби виконати свою нову пісню "Free". У зворушливій баладі виконавець закликав до миру.

Під час виступу Ледженда, до нього приєдналися бандуристка родом із Одеси Сюзанна Іглідан та Міка Ньютон, яка виконала куплет українською.

 
Фото Getty Images
 
Фото Getty Images

Під кінець номера до артистів вийшла поетка Люба Якимчук, яка втекла з України лише кілька днів тому.

У своєму Instagram Джон Ледженд підкреслив, що для нього було честю виступити разом із Якимчук, Ньютон та Іглідан.

 
Фото Getty Images

"Я написав "FREE" після того, як тиждень дивився моторошні кадри дикого, жорстокого вторгнення в Україну з боку режиму, якому нема жодного морального виправдання – немає права вбивати, скорювати та брати в полон український народ, немає права змушувати мовчати волю людей у демократичній країні", - зазначив Джон.

"Я знаю, що не в змозі закінчити жодну з воєн піснею, але я мусив написати цю пісню як мою молитву, мій внесок у хор голосів, що закликають до миру та свободи для всіх людей. Я сподіваюся, кожен із вас знайде власний спосіб приєднатися до цього хору. Хай ми заглушимо голоси та сили ненависті, нетерпимості та авторитаризму. Хай ми зробимо наш світ справді ВІЛЬНИМ", - наголосив він.

Як відомо, Міка Ньютон вже багато років мешкає в Америці, але коли почалася війна, співачка приїхала до Польщі, щоби бути ближче до рідної країни та допомагати.

Нагадаємо, не так давно Міка чітко відповіла росіянам на питання, чий Крим, і чи приїде вона виступати до росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Шон Пенн закликав бойкотувати "Оскар", якщо Зеленському не дадуть на ньому виступити

Ребел Вілсон показала fuck путіну під час прямої трансляції премії BAFTA. ВІДЕО

"Наші серця з вами": зірка "Бората" Марія Бакалова підтримала українців на сцені премії Critics Choice Awards

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів