Шон Пенн закликав бойкотувати "Оскар", якщо Зеленському не дадуть на ньому виступити

— Неділя, 27 березня 2022, 11:10

Голлівудський актор і режисер Шон Пенн заявив, що "розплавить" свій "Оскар", якщо організатори на дозволять Володимиру Зеленському віртуально виступити під час 94-ї щорічної церемонії у ніч з 27 на 28 березня.

Про це Пенн сказав в інтерв’ю CNN.

Актор наголосив, що відмова Зеленському у виступі стане "найнепристойнішим моментом у всій історії Голлівуду".

"Найкраще, що може зробити "Оскар" – це дати йому (Зеленському) можливість поговорити з усіма нами. До речі, це людина, яка розуміється на фільмах і має в цьому свою дуже довгу й успішну кар’єру", - зауважив Пенн.

 
61-річний Шон Пенн та його некомерційна організація CORE допомагають біженцям з України в Польщі
фото getty images

Актор наголосив, що якщо виступ Зеленського не схвалять, він закликатиме відвідувачів бойкотувати шоу і пообіцяв знищити свого "Оскара", якого отримав у 2008 році за роль у фільмі "Молоко".

"Я молюся, щоб цього не сталося. Я молюся, щоб не знайшлося зарозумілих людей, які вважають себе представниками вищого блага в моїй галузі, які вирішать не зв'язуватися з керівництвом України. Я просто маю надію, що цього не станеться, а якщо станеться, сподіваюся, усі підуть із зали", - наголосив Пенн.

Нагадаємо, тиждень тому американська актриса Емі Шумер, яка вестиме цьогорічну церемонію "Оскар", запропонувала організаторам влаштувати віртуальний виступ Зеленського під час заходу. За попередніми даними, кіноакадемія сумнівається у доречності промови українського президента. 

Як відомо, Шон Пенн перебував в Україні, коли почалася війна. Весь цей час він активно підтримує українців та неодноразово публічно казав про мужність Зеленського та його важливу роль як лідера нації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Шон Пенн дорікнув уряду США за "мистецтво обережності" й закликав закрити небо над Україною

Шон Пенн у Києві: Зеленський і український народ стали історичними символами відваги

Шон Пенн приїхав до Києва знімати кіно та побував на Алеї Героїв Небесної Сотні


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів